Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./Dci/R4 3 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14.76
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/R1 2 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 51.63
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./Dci/S1 4 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14.88
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./Dci/F 6 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15.05
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) výška/M 8 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.81
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B03 1 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.79
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/M/B02 MS Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 36.61
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m/M/B01 6 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 51.49
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/M/B03 2 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.89
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 110 m př./Dci 6 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14.93
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m př./Dci MS Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14.98
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/J/B01 4 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 51.63
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) výška/M 13 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.75
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 400 m/M/B02 4 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 51.36
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 110 m př./Dci 1 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15.09
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B01 2 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.93
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 400 m/J/B01 2 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 51.81
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/J/B02 3 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.33
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/R4 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNF
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/R1 6 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.71
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/R01 MS Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.73
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m př./Dci/B01 MS Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.69
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Dci/B08 MS Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.16
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 400 m/Dci/F MS Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 52.07
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Dci/R01 3 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.61
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Dci 6 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.65
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Dci/FA Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNF
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci/B02 1 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 52.97
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/B02 MS Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.75
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dci/B02 3 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 37.66
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dci/B04 5 Sudek Adam 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18.88