Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) 1000 m/Dci 2 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 2:35.20
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 2000 m př./Dci/F 4 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 6:17.37
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/Dci/R1 2 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 1:58.87
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/Dci/F 5 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 1:57.82
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/M/F 2 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 1:57.03
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 400 m/M/B01 3 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 52.46
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/M/R03 3 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 11.59
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/M/FB 2 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 12.00
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m/M/B01 4 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 51.60
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m/M/F 4 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 4:11.94
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 800 m/Dci/F MS Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 1:57.36
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 400 m/Dci/B01 2 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 50.98
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 1500 m/Dci/F 2 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 4:17.55
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/M/F 1 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 1:58.36
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/M/B01 3 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 51.98
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Dci/F 3 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 1:58.12
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Dci/B01 7 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 52.96
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 2000 m př./Dci 1 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 6:40.23
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 1000 m/Dci 1 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 2:42.31
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 150 m/Dci 4 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 17.81
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 300 m/Dci 1 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 37.70
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dci/R3 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 2:00.89
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dci/F 7 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 2:01.04
14.02.2019 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Dci/F 1 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 05.02
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Dci/FA 2 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 07.41
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Dci/R01 3 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 07.41
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci/B01 3 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 1:59.20
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B04 3 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 24.13
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/R02 2 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 07.66
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) dálka/Dci 6 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 5.15
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/FB 1 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 07.59
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B01 3 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 52.73
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R02 4 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 07.56
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B02 2 Holub Martin 020618 TJ Jiskra Otrokovice 24.24