Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/R2 4 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 11.34
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/S1 5 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 11.44
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/M/FA 5 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 11.39
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/M/R03 1 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 11.41
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 200 m/M/B02 1 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 23.53
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/FA 3 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 11.38
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/M/B01 6 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 23.62
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/R04 1 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 11.55
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/Dci/B01 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice DNS
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/Dci/B01 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice DQ
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/Dci/B01 7 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 11.36
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/R03 1 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 11.49
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/FA 6 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 11.44
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/M/B01 5 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 23.39
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dci/R01 2 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 11.44
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dci/F 4 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 11.33
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/Dci/B1 5 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 11.64
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B1 4 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 23.73
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 60 m/Dci 1 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 07.42
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 150 m/Dci 1 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 17.32
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 300 m/Dci 2 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 38.95
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R2 3 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 07.25
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Dci/FA 1 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 07.28
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Dci/R01 1 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 07.31
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/F 3 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 07.28
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R02 1 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 07.42
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B06 4 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 24.69
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/R01 3 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 07.46
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/FB 1 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 07.41
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/F 5 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 07.40
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R03 1 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 07.36
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Dci/B01 1 Pražák Marian 020715 TJ Jiskra Otrokovice 05.00