Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
07.08.2019 4.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/M/B01 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 16.94
07.08.2019 4.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M/F 4 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 5.57
31.07.2019 3.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/M/B01 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 07.35
31.07.2019 3.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B01 2 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 11.52
31.07.2019 3.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B01 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 23.07
31.07.2019 3.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 700g/Dci/F 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 40.12
22.07.2019 Evropský festival olympijských nadějí 110 m př./Dci/R2 2 Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav 13.88
22.07.2019 Evropský festival olympijských nadějí 110 m př./Dci/F 2 Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav 13.64
17.07.2019 2.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 5kg/Dci 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 09.88
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 110 m př./Dci 1 Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav 13.96
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./Dci/R2 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 14.20
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./Dci/S2 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 13.88
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m př./Dci/F 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 13.97
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/R03 6 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 11.44
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/M/B02 3 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 23.29
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/M/R03 4 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 11.40
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/M/FB 2 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 11.26
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B02 5 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 23.08
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Dci/F 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 11.66
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Dci/R01 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 11.70
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 110 m př./Dci/F 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 14.16
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/Dci/B01 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 23.04
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 110 m př./Dci/B01 1 Oberndorfer Tomáš 020805 Czech Republic U18 14.30
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 300 m př./Dci/B01 3 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 41.19
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 110 m př./Dci/B01 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 14.42
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/Dci/B02 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 23.55
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B01 6 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 23.49
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R03 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav DQ
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 110 m př./Dci/FA 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 14.33
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dci/R04 3 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 11.62
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dci/F 7 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 11.68
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 110 m př./Dci/B2 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 15.07
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/Dci/B4 3 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 12.11
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 300 m př./Dci/B2 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 42.06
24.04.2019 Okresní přebory v atletice žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Dci/R01 2 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 07.52
24.04.2019 Okresní přebory v atletice žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Dci/F 2 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 07.65
09.02.2019 Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých 60 m/Dci/B1 2 Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav 07.47
09.02.2019 Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých 200 m/Dci/B2 1 Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav 23.56
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/F 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 08.25
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/F 4 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 07.41
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/R01 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 08.18
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R06 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 07.28
19.01.2019 Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých 60 m/Dci/R3 1 Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav 07.47
19.01.2019 Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých 60 m př./Dci 2 Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav 08.39
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/R01 3 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 08.39
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/F 2 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 08.15
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R01 8 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 07.54
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/F 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 08.26
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/R01 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 08.38
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dci/B03 1 Oberndorfer Tomáš 020805 TJ Lokomotiva Břeclav 37.31