Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žky MS Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.11
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) dálka/Ž 9 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.15
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/R01 6 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 13.28
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/F 2 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 13.05
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/R 2 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 13.03
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Ž 1 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.24
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) dálka/Dky 5 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.09
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž 11 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4.96
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R02 7 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 13.79
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Dky/F Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště NM
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Ž 7 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.18
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) dálka/Dky 8 Jelínková Barbora 025624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4.90
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/Dky/B2 3 Jelínková Barbora 025624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 13.74
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) dálka/Dky 1 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.10
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 60 m/Dky 1 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.44
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 150 m/Dky 1 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 20.32
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Dky 1 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.55
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Dky 1 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 20.73
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Dky 1 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.23
14.02.2019 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Jky 3 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.22
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) dálka/Dky 2 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.15
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky 5 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.36
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R04 2 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.47
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Dky/F 1 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.29
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dky/FA 4 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.59
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) dálka/Dky 1 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.18
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dky/R02 1 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.52
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky 3 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.29
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R02 4 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.47
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky 5 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.27
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R02 5 Jelínková Barbora 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.46