Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
05.08.2019 3. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/M/B01 11 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:22.88
05.08.2019 3. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 5kg/Dci 1 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 10.26
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dci/R4 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek DNS
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/M/F 18 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5.42
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/M/B02 5 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 23.74
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Dci/F 3 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12.00
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/Dci/F Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek DNS
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m/Dci/F 1 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 53.62
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Dci/R02 1 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11.86
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) dálka/Dci 15 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5.53
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/Dci/B02 2 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 23.77
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Dci/F 7 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5.84
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dci/R03 3 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11.84
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Dci/B01 7 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 23.50
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) dálka/Dci 7 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 6.09
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B2 2 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 23.48
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 60 m/M/B04 2 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 07.60
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 100 m/M/B03 2 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11.77
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 200 m/M/B04 2 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 23.76
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 300 m př./M/B02 4 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek NM
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dci 9 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5.97
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R01 3 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 07.50
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B06 2 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 24.05
27.01.2019 Mezinárodní mítink 400 m/M/B9 3 Konečný Jonáš 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 56.29
27.01.2019 Mezinárodní mítink 60 m/M/B5 3 Konečný Jonáš 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 07.57
27.01.2019 Mezinárodní mítink 60 m/M/R6 3 Konečný Jonáš 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 07.59
27.01.2019 Mezinárodní mítink dálka/Ž 9 Konečný Jonáš 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5.98
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B01 4 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 24.17
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dci 9 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 6.01
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R03 3 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 07.59
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dci/B01 2 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 17.82
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dci 10 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 5.49
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R02 2 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 07.66
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dci/B06 3 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 39.75
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/M/R01 1 Konečný Jonáš 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolek 07.70