Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/R4 2 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 11.30
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/S2 3 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 11.07
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/F 5 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 11.31
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dci/R2 2 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 22.30
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dci/S1 2 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 22.97
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dci/F 4 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 22.73
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/M/FA 2 Ondráček Jan Václav 030321 TJ Znojmo, z.s. 11.09
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/M/R02 2 Ondráček Jan Václav 030321 TJ Znojmo, z.s. 11.17
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/Dci/B01 2 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 11.22
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 110 m př./Dci/B01 4 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 15.25
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/R01 1 Ondráček Jan Václav 030321 TJ Znojmo, z.s. 11.22
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/FA 2 Ondráček Jan Václav 030321 TJ Znojmo, z.s. 11.20
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/M/B01 2 Ondráček Jan Václav 030321 TJ Znojmo, z.s. 22.82
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 110 m př./Dci/FA 2 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 15.19
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dci/R02 1 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 11.25
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dci/F 1 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 11.18
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 110 m př./Dci/B2 2 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 15.44
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/Dci/B3 1 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 11.41
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B1 2 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 23.01
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 200 m př./M/B02 1 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 26.98
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 200 m/M/B04 1 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 23.01
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 60 m/M/R01 1 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 07.50
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 60 m/M/F 1 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 07.54
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 150 m/M/B01 1 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 17.42
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/R1 2 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 22.59
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/R1 4 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 08.51
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/F 4 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 22.84
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/F 4 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 08.80
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B01 3 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 23.11
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/R01 3 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 08.84
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m př./Dci/R01 2 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 08.60
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m př./Dci/F 2 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 08.70
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/R01 2 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 07.34
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/FA 2 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 07.38
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B04 1 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 23.03
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/F 6 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 08.70
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B01 3 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 23.46
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R01 7 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 07.46
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/R02 2 Ondráček Jan Václav 030321 JAC Brno 08.89
05.01.2019 Jumperia – Slovenská skokanská tour 2019 50 m/Dci 1 Ondráček Jan Václav 03 JAC Brno 06.43
05.01.2019 Jumperia – Slovenská skokanská tour 2019 50 m př./Dci 1 Ondráček Jan Václav 03 JAC Brno 07.56