Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/M/B02 4 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 12.15
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m/M/B02 4 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 24.70
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m př./Dci/R1 2 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 40.55
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 400 m př./M/B01 4 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 60.74
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/M/R02 6 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 12.02
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/R01 4 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 11.97
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m př./M/B01 3 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 61.01
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 300 m př./Dci/F MS Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 41.32
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 300 m př./Dci/B01 5 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 41.64
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 110 m př./Dci/B02 3 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 16.03
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m př./M/B01 3 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 61.88
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/M/B01 8 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 24.21
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 300 m př./Dci/F 3 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 41.45
07.05.2019 Oddílové přebory TJ Jiskra (TJ Jiskra Otrokovice) 400 m př./M 1 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 62.32
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 110 m př./Dci/B1 4 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 16.41
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 300 m př./Dci/B1 6 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 47.45
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 300 m/Dci 2 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 38.10
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 150 m/Dci 3 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 17.76
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/R1 5 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 08.69
14.02.2019 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/J 6 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 11.93
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) trojskok/Dci 4 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 12.13
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m př./Dci/R02 2 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 08.98
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m př./Dci/FB 2 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 08.82
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/F Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice DQ
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/R01 2 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 08.72
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R02 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice DNS
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B03 3 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 23.86
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m př./Dci/R01 3 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 08.75
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m př./Dci/F 3 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 08.88
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/R02 1 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 07.57
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/FA 3 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 07.53
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m př./Dci/FA Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice DNF
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) výška/Dci 4 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 1.50
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m př./Dci/R01 1 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 08.78
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/R04 1 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 07.62
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/FC 4 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 07.75
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/R01 7 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 08.99
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R04 6 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 07.67
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B04 2 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 56.06
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Dci/B01 3 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 05.11
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Dci/F 3 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 11.80
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y př./Dci/F 2 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 05.65
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Dci/F 2 Dočkal Petr 030830 TJ Jiskra Otrokovice 5.61