Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
17.07.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 5kg/Dci 2 Budík Ondřej 03 TJ Lokomotiva Břeclav 10.54
17.07.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) oštěp 700g/Dci 1 Budík Ondřej 03 TJ Lokomotiva Břeclav 29.43
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/M 2 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 5.83
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/M/B02 3 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 07.87
10.07.2019 1.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/M/B01 7 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 07.74
10.07.2019 1.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M 4 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 5.85
10.07.2019 1.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/M/B01 5 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 18.68
18.06.2019 5.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) dálka/M 1 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 5.66
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) disk 1,5kg/Dci/F 3 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 26.45
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/Dci/F 2 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 5.88
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Dci/R01 5 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 12.34
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) kladivo 5kg/Dci 11 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 17.70
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) disk 1,5kg/Dci 12 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 29.00
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/Dci/B03 4 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 24.93
15.05.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) oštěp 700g/Dci 1 Budík Ondřej 03 TJ Lokomotiva Břeclav 31.67
15.05.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 5kg/Dci 3 Budík Ondřej 03 TJ Lokomotiva Břeclav 09.23
15.05.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) disk 1,5kg/Dci 2 Budík Ondřej 03 TJ Lokomotiva Břeclav 27.40
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Dci/F 13 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 5.36
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dci/R02 7 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 12.29
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie IV (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) poharR/Žci 8 Budík Ondřej 030902 ZŠ Bučovice, Školní 711 1187
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie IV (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) dálka/Žci/F 1 Budík Ondřej 030902 ZŠ Bučovice, Školní 711 5.83
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie IV (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) 60 m/Žci/B02 1 Budík Ondřej 030902 ZŠ Bučovice, Školní 711 07.5
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) dálka/Dci 11 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 5.80
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) koule 5kg/Dci 18 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 09.92
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B3 3 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 24.87
01.05.2019 Májový mítink 2019 (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 5kg/Dci 4 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 10.64
01.05.2019 Májový mítink 2019 (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) disk 1,5kg/Dci 4 Budík Ondřej 030902 TJ Lokomotiva Břeclav 28.29
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) dálka/Dci 3 Budík Ondřej 030902 VSK Univerzita Brno 5.99
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 5kg/Dci 8 Budík Ondřej 030902 VSK Univerzita Brno 11.09
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dci 8 Budík Ondřej 030902 VSK Univerzita Brno 6.01
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B04 5 Budík Ondřej 030902 VSK Univerzita Brno 24.49
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) koule 5kg/Dci 9 Budík Ondřej 030902 VSK Univerzita Brno 10.72
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dci 4 Budík Ondřej 030902 VSK Univerzita Brno 6.22
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R05 4 Budík Ondřej 030902 VSK Univerzita Brno 07.75