Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) tyč/Žky MS Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 3.22
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) tyč/U23Z/F 12 Paťavová Natálie 035103 AK Olymp Brno, spolek 3.21
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Ž 2 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 1.60
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/Ž/B01 8 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 27.27
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) tyč/Ž 4 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 3.30
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) sedmiboj/Dky/F 15 Paťavová Natálie 035103 AK Olymp Brno, spolek DNF
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Dky/B1 5 Paťavová Natálie 035103 AK Olymp Brno, spolek 15.76
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Dky 3 Paťavová Natálie 035103 AK Olymp Brno, spolek 1.63
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 3kg/Dky 4 Paťavová Natálie 035103 AK Olymp Brno, spolek 10.85
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m/Dky/B1 3 Paťavová Natálie 035103 AK Olymp Brno, spolek 26.93
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Dky 14 Paťavová Natálie 035103 AK Olymp Brno, spolek 4.71
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 500g/Dky 11 Paťavová Natálie 035103 AK Olymp Brno, spolek 25.69
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Dky/B1 Paťavová Natálie 035103 AK Olymp Brno, spolek DNS
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m př./Dky/B01 5 Paťavová Natálie 030103 AK Olymp Brno, spolek 16.09
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) koule 3kg/Dky 7 Paťavová Natálie 030103 AK Olymp Brno, spolek 11.02
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) tyč/Dky 1 Paťavová Natálie 030103 AK Olymp Brno, spolek 3.39
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) výška/Ž 7= Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 1.51
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) tyč/Ž 1 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 3.25
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B02 3 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 27.27
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) sedmiboj/Dky 3 Paťavová Natálie 030103 AK Olymp Brno, spolek 4095
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dky/B01 4 Paťavová Natálie 030103 AK Olymp Brno, spolek 27.48
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Dky 7 Paťavová Natálie 030103 AK Olymp Brno, spolek 2:55.76
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Dky/B01 3 Paťavová Natálie 030103 AK Olymp Brno, spolek 15.48
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Dky 2 Paťavová Natálie 030103 AK Olymp Brno, spolek 28.35
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Dky 2 Paťavová Natálie 030103 AK Olymp Brno, spolek 09.95
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Dky 3 Paťavová Natálie 030103 AK Olymp Brno, spolek 4.94
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) výška/Dky 3 Paťavová Natálie 030103 AK Olymp Brno, spolek 1.59
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m př./Dky/B2 1 Paťavová Natálie 035103 AK Olymp Brno, spolek 16.00
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) tyč/Dky 2 Paťavová Natálie 035103 AK Olymp Brno, spolek 3.27
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) koule 3kg/Dky 8 Paťavová Natálie 035103 AK Olymp Brno, spolek 10.92
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) tyč/Dky 1 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 3.00
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) tyč/Ž/F 1 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 2.90
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) 60 m/Ž/B01 1 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 08.49
09.03.2019 Tradiční Valašská laťka (ZŠ Masarykova, atletický oddíl) výška/Dky 3 Paťavová Natálie 03 SKM Valašské Meziříčí 1.60
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/R1 4 Paťavová Natálie 035103 SKM Valašské Meziříčí 09.08
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/Dky 9= Paťavová Natálie 035103 SKM Valašské Meziříčí 3.07
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/B2 1 Paťavová Natálie 035103 SKM Valašské Meziříčí 09.14
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dky 3 Paťavová Natálie 035103 SKM Valašské Meziříčí 1.62
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Dky 2 Paťavová Natálie 035103 SKM Valašské Meziříčí 11.19
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dky 8 Paťavová Natálie 035103 SKM Valašské Meziříčí 4.88
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/B2 7 Paťavová Natálie 035103 SKM Valašské Meziříčí 2:44.14
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj h/Dky/F 6 Paťavová Natálie 035103 SKM Valašské Meziříčí 3301
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Dky 5 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 2.77
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Dky 8 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 10.36
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/R02 4 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 09.47
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Ž 6 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 3.16
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/B4 1 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 09.25
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B3 7 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 2:45.67
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky 4 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 5.22
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Dky 3 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 10.78
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Dky 3 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 3281
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Dky 3 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 1.58
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Ž Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí DNS
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Ž 5 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 3.36
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Dky 8 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 10.20
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/F 3 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 09.28
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/R02 1 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 09.39
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Dky 3 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí 11.12
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Ž Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí DNS
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dky/B03 Paťavová Natálie 030103 SKM Valašské Meziříčí DNS