Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Ž/B06 4 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 21.78
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Ž/B04 4 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 49.09
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 2000 m př./Dky/F 12 Trojancová Iveta 035116 Orel Vyškov 9:12.04
26.06.2019 "Memoriály" ve Vyškově (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Ž/B01 2 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 66.81
26.06.2019 "Memoriály" ve Vyškově (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m př./Ž/B02 4 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 38.16
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Ž/F 3 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 2:38.50
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 400 m/Ž/B03 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov DNS
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 800 m/Ž/B02 1 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 2:40.85
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m/Ž/B02 4 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 70.50
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 3000 m/Dky/F 2 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 14:33.91
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Dky/F 6 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 14.77
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Dky/R01 5 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 14.07
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/Dky/F 8 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 3.99
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 2000 m př./Dky/F 6 Trojancová Iveta 030116 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9:38.16
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 400 m/Dky/B02 5 Trojancová Iveta 030116 AC Moravská Slavia Brno, spolek 68.67
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/R01 5 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 14.07
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Ž/B02 5 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 2:41.16
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dky/R01 7 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 14.35
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Dky/B02 8 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 2:42.32
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Dky/B02 7 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 70.56
02.05.2019 Uzavřené testování Orla Vyškov (Orel Vyškov) 800 m/Ž/F 2 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 2:48.7
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 60 m/Ž/B04 1 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 08.66
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 100 m/Ž/B04 1 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 13.97
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 200 m/Ž/B04 1 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 29.37
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 300 m/Ž/B04 3 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 49.14
11.04.2019 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m/Dky 2 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 6:08.5
11.04.2019 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Dky/B02 3 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 13.7
06.03.2019 Běhání se svíčkou (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/Ž/B01 2 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 21.57
06.03.2019 Běhání se svíčkou (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Ž/B01 3 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 2:46.49
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R05 4 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 08.84
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B02 5 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 2:41.26
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R02 5 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 08.87
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B02 7 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 2:41.56
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B06 4 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 30.06
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Ž/F 6 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 3.68
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Ž/R04 2 Trojancová Iveta 030116 Orel Vyškov 09.20