Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Ž 9 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 4.92
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Ž 6 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 5.16
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 4kg/Ž Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. DNS
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m př./Dky/B02 3 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 16.48
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) koule 3kg/Dky Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. DNS
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) dálka/Dky 11 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 4.80
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) sedmiboj/Dky Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. DNF
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Dky Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. DNS
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Dky/B01 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. DNF
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Dky Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. DNS
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Dky Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. DNS
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/R2 5 Oborná Denisa 035908 SSK Vítkovice, z.s. 09.39
19.02.2019 Veřejný závod na 3000m (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/B01 3 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 08.54
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/B2 4 Oborná Denisa 035908 SSK Vítkovice, z.s. 09.33
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dky 11 Oborná Denisa 035908 SSK Vítkovice, z.s. 1.50
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Dky 11 Oborná Denisa 035908 SSK Vítkovice, z.s. 09.61
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dky 7 Oborná Denisa 035908 SSK Vítkovice, z.s. 5.03
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/B1 6 Oborná Denisa 035908 SSK Vítkovice, z.s. 2:51.36
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj h/Dky/F 11 Oborná Denisa 035908 SSK Vítkovice, z.s. 2984
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/R03 3 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 09.44
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/R01 3 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 09.63
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/F 2 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 09.55
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/B3 2 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 09.74
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B3 4 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 2:44.45
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky 9 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 4.94
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Dky 6 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 09.85
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Dky 6 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 2957
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Dky 3= Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 1.49
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky 6 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 5.19
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R02 6 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 08.55
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/R03 1 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 09.77
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Dky 8 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 09.81
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/F 6 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 09.68
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/R03 2 Oborná Denisa 030908 SSK Vítkovice, z.s. 09.71