Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B01 5 Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno 23.41
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R03 3 Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno 11.85
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B01 1 Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno A 37.43
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/FA 2 Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno A 07.56
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R04 1 Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno A 07.74
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B04 1 Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno A 18.03
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žci 2 Ullman Jan 04 A. C. TEPO Kladno 07.44
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R1 2 Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno 07.46
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/F 7 Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno 07.48
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/R3 1 Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno 17.39
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/F 5 Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno 17.38
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B01 2 Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno 17.69
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/F 2 Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno 07.46
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R01 3 Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno 07.40
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žci/R03 MS Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno 07.43
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žci/B05 MS Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno 17.77
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žci/B07 Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno DNS
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žci/R02 Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno DNS
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) dálka/J 11 Ullman Jan 04 A. C. TEPO Kladno 5.35
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 60 m/Žci/R1 2 Ullman Jan 04 A. C. TEPO Kladno 07.63
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 60 m/Žci/F 4 Ullman Jan 04 A. C. TEPO Kladno 07.62
26.01.2019 Mezinárodní mítink 60 m/M/R8 5 Ullman Jan 04 A. C. TEPO Kladno 07.62
26.01.2019 Mezinárodní mítink 200 m/M/B6 4 Ullman Jan 04 A. C. TEPO Kladno 24.63
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/FA 2 Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno 07.51
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R03 1 Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno 07.51
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B11 1 Ullman Jan 040220 A. C. TEPO Kladno 18.05
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žci/R1 1 Ullman Jan 04 A. C. TEPO Kladno 07.81
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žci/F 2 Ullman Jan 04 A. C. TEPO Kladno 07.58
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) dálka/Žci 3 Ullman Jan 04 A. C. TEPO Kladno 5.42