Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV poharR/Žci 5 Dvořák Tomáš 040430 ZŠ a MŠ Vodárenská 2116, Kladno 1216
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV dálka/Žci 4 Dvořák Tomáš 040430 ZŠ a MŠ Vodárenská 2116, Kladno 5.28
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV 60 m/Žci/B06 1 Dvořák Tomáš 040430 ZŠ a MŠ Vodárenská 2116, Kladno 07.30
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žci/B01 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 26.27
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Žci/B01 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 13.06
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/B01 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 13.51
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/F 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 07.29
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R01 2 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 07.47
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žci/R1 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 07.26
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m/M/R4 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 11.40
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žci/F 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 07.31
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m/M/F 2 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 11.35
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R01 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno A 07.40
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m př./Žci 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno A 27.14
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/FA 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno A 07.40
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Žci/B01 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno A 13.40
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./Žci 1 Dvořák Tomáš 04 A. C. TEPO Kladno 08.29
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žci 1 Dvořák Tomáš 04 A. C. TEPO Kladno 07.39
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R1 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 08.25
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 08.04
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/R4 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 17.13
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/F 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 17.09
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R01 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 08.03
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/F 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 07.34
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 08.15
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R01 2 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 07.36
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žci/B02 MS Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 08.14
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žci/B04 MS Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 17.42
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žci/R01 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno DNS
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žci/B07 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno DNS
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 60 m/Žci/R3 1 Dvořák Tomáš 04 A. C. TEPO Kladno 07.30
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 60 m/Žci/F 1 Dvořák Tomáš 04 A. C. TEPO Kladno 07.29
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 60 m př./Žci/B2 1 Dvořák Tomáš 04 A. C. TEPO Kladno 08.26
26.01.2019 Mezinárodní mítink 60 m/M/R5 5 Dvořák Tomáš 04 A. C. TEPO Kladno 07.42
26.01.2019 Mezinárodní mítink 200 m/M/B4 4 Dvořák Tomáš 04 A. C. TEPO Kladno 24.69
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Žci/R01 MS Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 07.40
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m př./Žci/B01 MS Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 08.35
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/FA 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 07.35
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m př./Žci/B01 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 08.39
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R02 1 Dvořák Tomáš 040430 A. C. TEPO Kladno 07.41
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žci/R2 1 Dvořák Tomáš 04 A. C. TEPO Kladno 07.55
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žci/F 1 Dvořák Tomáš 04 A. C. TEPO Kladno 07.46
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m př./Žci/B1 1 Dvořák Tomáš 04 A. C. TEPO Kladno 09.12