Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV (Athletic Club Ústí n. Labem) poharR/Žci 4 Gregor Štěpán 040614 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 1580
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV (Athletic Club Ústí n. Labem) dálka/Žci 16 Gregor Štěpán 040614 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4.95
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV (Athletic Club Ústí n. Labem) 60 m/Žci/B02 1 Gregor Štěpán 040614 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 07.57
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 150 m/Žci/B01 2 Gregor Štěpán 040614 AK Most 18.02
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žci/B01 1 Gregor Štěpán 040614 AK Most 07.33
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Most, Kategorie III a IV (Miroslav Vachuta, mvachuta@atletika.cz) poharR/Žci 1 Gregor Štěpán 040614 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 1298
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Most, Kategorie III a IV (Miroslav Vachuta, mvachuta@atletika.cz) 60 m/Žci/B01 1 Gregor Štěpán 040614 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 07.44
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) 100 m/M/FA 5 Gregor Štěpán 040614 AK Most 12.03
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) 100 m/M/R04 2 Gregor Štěpán 040614 AK Most 11.95
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žci/R1 2 Gregor Štěpán 040614 AK Most 07.39
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žci/F 2 Gregor Štěpán 040614 AK Most 07.40
01.05.2019 Veřejné závody Ústí nad Labem (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 150 m/M/B01 1 Gregor Štěpán 040614 AK Most 17.60
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 60 m/M/B01 6 Gregor Štěpán 040614 AK Most 07.59
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 300 m/M/B02 6 Gregor Štěpán 040614 AK Most 40.09
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R2 4 Gregor Štěpán 040614 AK Most 07.54
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/R2 4 Gregor Štěpán 040614 AK Most 18.23
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B2 3 Gregor Štěpán 040614 AK Most 07.54
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B6 4 Gregor Štěpán 040614 AK Most 07.63
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žci/R03 MS Gregor Štěpán 040614 AK Most 07.68
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žci/B05 MS Gregor Štěpán 040614 AK Most 18.28
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 1 Gregor Štěpán 04 AK Most 07.66
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B11 1 Gregor Štěpán 04 AK Most 07.72
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B3 1 Gregor Štěpán 04 AK Most 18.40
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žci/F 1 Gregor Štěpán 040614 AK Most 07.58
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 150 m/Žci/B01 2 Gregor Štěpán 040614 AK Most 19.02
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žci/R01 1 Gregor Štěpán 040614 AK Most 07.59
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/R4 2 Gregor Štěpán 04 AK Most 07.66
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/FA 2 Gregor Štěpán 04 AK Most 07.58
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/R03 2 Gregor Štěpán 040614 AK Most 07.60
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/FB MS Gregor Štěpán 040614 AK Most 07.63
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/M/B07 2 Gregor Štěpán 040614 AK Most 25.24
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B01 MS Gregor Štěpán 040614 AK Most 18.52
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R04 MS Gregor Štěpán 040614 AK Most 07.60
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žci/R4 1 Gregor Štěpán 04 AK Most 07.63
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žci/F 3 Gregor Štěpán 04 AK Most 07.64