Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Ž 9 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 5.12
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) dálka/Ž 5 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 5.30
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B01 2 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 19.27
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 3 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 1.47
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m př./Žky/B02 1 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 30.12
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) sedmiboj/Žky/F 7 Pindorová Zina 045223 TJ TŽ Třinec 4309
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Žky 18 Pindorová Zina 045223 TJ TŽ Třinec 1.45
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Žky/B2 3 Pindorová Zina 045223 TJ TŽ Třinec 15.42
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 3kg/Žky 15 Pindorová Zina 045223 TJ TŽ Třinec 09.14
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žky/B3 4 Pindorová Zina 045223 TJ TŽ Třinec 19.27
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žky 10 Pindorová Zina 045223 TJ TŽ Třinec 4.87
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 500g/Žky 17 Pindorová Zina 045223 TJ TŽ Třinec 24.70
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žky/B1 3 Pindorová Zina 045223 TJ TŽ Třinec 2:28.01
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) poharR/Žky 11 Pindorová Zina 040223 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1337
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) 60 m/Žky 3 Pindorová Zina 040223 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 08.29
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) dálka/Žky 3 Pindorová Zina 040223 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 5.06
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 150 m/Žky/B01 4 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 19.22
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) výška/Žky 12 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 1.50
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) dálka/Žky 6 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 4.79
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 300 m/Žky/B01 3 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 42.29
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 100 m př./Žky/B01 5 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 16.05
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) sedmiboj/Žky 1 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 4054
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B01 1 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 19.59
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky 4 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 2:41.51
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B01 3 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 16.17
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky 6 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 23.64
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky 3 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 08.83
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky 2 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 4.79
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) výška/Žky 2 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 1.54
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek - Místek-Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie, eszmekova@atletika.cz) poharR/Žky 5 Pindorová Zina 040223 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1348
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek - Místek-Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie, eszmekova@atletika.cz) dálka/Žky/F 1 Pindorová Zina 040223 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 5.08
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek - Místek-Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie, eszmekova@atletika.cz) 60 m/Žky/B02 1 Pindorová Zina 040223 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 08.27
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 100 m př./Žky/B01 4 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 15.63
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) oštěp 500g/Žky 5 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 27.24
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B01 2 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 42.15
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žky 2 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 1.53
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žky 4 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 4.87
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žky/B05 1 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 08.25
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/R1 2 Pindorová Zina 045223 TJ TŽ Třinec 42.10
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/F 6 Pindorová Zina 045223 TJ TŽ Třinec 42.24
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B3 1 Pindorová Zina 045223 TJ TŽ Třinec 09.46
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žky Pindorová Zina 045223 TJ TŽ Třinec NM
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 17 Pindorová Zina 045223 TJ TŽ Třinec 07.89
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 9 Pindorová Zina 045223 TJ TŽ Třinec 4.98
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B1 5 Pindorová Zina 045223 TJ TŽ Třinec 2:45.76
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj h/Žky/F 20 Pindorová Zina 045223 TJ TŽ Třinec 2271
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B01 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec DNS
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 5 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 5.06
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R04 2 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 09.67
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B03 2 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 43.43
29.01.2019 Beskydská laťka Třinec 2019 XXVII. ročník součást Třinecké Železárny Moravia Steel Grand Prix Agrotec (Hustopeče, Třinec) (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 12= Pindorová Zina 040223 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1.40
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B6 2 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 09.85
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B5 3 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 2:33.84
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 15 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 4.55
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 14 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 08.18
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 7 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 2826
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 8= Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 1.47
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F 6 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 08.25
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R05 2 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 10.25
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R06 2 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 08.30
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 9 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 1.40
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky/F01 21 Pindorová Zina 040223 TJ TŽ Třinec 4.46