Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
17.08.2019 Rieter atletický mítink (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Ž Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. DNS
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žky/K1 6 Burešová Markéta 045323 Pardubický kraj 5.16
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 100 m př./Žky/R3 6 Burešová Markéta 045323 Pardubický kraj 15.95
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žky/F 2 Burešová Markéta 045323 Pardubický kraj 5.70
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žky/FA Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. DNS
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žky/R02 1 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 08.22
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žky/B02 1 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 42.39
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) dálka/Ž/F 5 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 5.36
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/B02 3 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 26.37
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) sedmiboj/Žky/F 6 Burešová Markéta 045323 AC Vysoké Mýto z.s. 4456
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Žky 16 Burešová Markéta 045323 AC Vysoké Mýto z.s. 1.48
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Žky/B3 7 Burešová Markéta 045323 AC Vysoké Mýto z.s. 15.33
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 3kg/Žky 3 Burešová Markéta 045323 AC Vysoké Mýto z.s. 10.99
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žky/B2 1 Burešová Markéta 045323 AC Vysoké Mýto z.s. 19.36
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žky 5 Burešová Markéta 045323 AC Vysoké Mýto z.s. 5.00
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 500g/Žky 19 Burešová Markéta 045323 AC Vysoké Mýto z.s. 23.59
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žky/B2 2 Burešová Markéta 045323 AC Vysoké Mýto z.s. 2:29.76
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/Žky/B01 1 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 19.03
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/FA 2 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 07.99
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R03 1 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 07.92
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) výška/Dky 4 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 1.45
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) oštěp 500g/Dky 4 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 21.03
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) koule 3kg/Dky 2 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 10.96
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Ž/F 7 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 5.33
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B02 4 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 26.35
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) sedmiboj/Žky 2 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 4107
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Žky 2 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 2:36.39
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 500g/Žky 7 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 23.17
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 3kg/Žky 1 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 10.11
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Žky 2 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 4.72
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/Žky 2= Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 1.44
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m př./Žky/B02 1 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 15.32
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žky/B02 2 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 20.08
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 100 m př./Žky/B01 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. DNF
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 300 m/Žky/B01 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. DNS
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Dky 1 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 5.49
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) koule 3kg/Dky 4 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 09.20
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 6 Burešová Markéta 045323 AC Vysoké Mýto z.s. 5.21
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F 6 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 08.20
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R07 1 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 08.21
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B03 1 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 19.64
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žky/B09 MS Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 19.58
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B2 5 Burešová Markéta 045323 AC Vysoké Mýto z.s. 09.59
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žky 16 Burešová Markéta 045323 AC Vysoké Mýto z.s. 1.38
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 4 Burešová Markéta 045323 AC Vysoké Mýto z.s. 09.91
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 2 Burešová Markéta 045323 AC Vysoké Mýto z.s. 5.44
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B2 2 Burešová Markéta 045323 AC Vysoké Mýto z.s. 2:31.82
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj h/Žky/F 5 Burešová Markéta 045323 AC Vysoké Mýto z.s. 3159
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) dálka/Žky 1 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 5.46
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 150 m/Žky/B01 1 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 19.54
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m př./Žky/B01 2 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 09.77
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B1 2 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 09.48
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B5 6 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 2:39.25
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 5 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 5.01
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 7 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 08.86
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 4 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 2965
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 17 Burešová Markéta 040323 AC Vysoké Mýto z.s. 1.44