Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 600g/Ž 6 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 28.44
17.08.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba z.s.) koule 3kg/Žky 2 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.56
17.08.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba z.s.) oštěp 500g/Žky 4 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 30.71
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) koule 3kg/Žky 8 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.58
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) disk 0,75kg/Žky 13 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 18.66
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) oštěp 500g/Žky 19 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 25.74
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) poharR/Žky 7 Sopuchová Pavla 040419 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225 0990
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) koule 3kg/Žky 2 Sopuchová Pavla 040419 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225 10.10
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) dálka/Žky 4 Sopuchová Pavla 040419 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225 4.60
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) oštěp 600g/Ž 8 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 23.92
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) koule 3kg/Žky MS Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 07.61
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žky 5 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.41
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Žky 5 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 29.03
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) disk 0,75kg/Žky 2 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 24.39
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žky 6 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.33
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) disk 0,75kg/Žky 6 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.09
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) oštěp 500g/Žky 7 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 26.13
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 3kg/Žky 4 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.75
29.03.2019 1.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 500g/Žky 2 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 28.95
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) koule 3kg/Žky 4 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.58
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) oštěp 500g/Žky 3 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 31.55
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) disk 0,75kg/Žky 5 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.78
17.03.2019 Jarní házení - Ostrava 2019 (Atletika Poruba) oštěp 500g/Žky 5 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 27.69
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 29 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.07
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 6 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.31
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R04 8 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.07
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) koule 3kg/Žky/F 5 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.40
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/Žky/B01 23 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.26
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žky/R08 3 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.70
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R01 5 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.69
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/F Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNF
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R05 1 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.97
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 12 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.55
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B02 5 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.95
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B5 3 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.75
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B3 12 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3:04.35
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 22 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.90
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 5 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.37
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 39 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2076
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 22= Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.29
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R07 4 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.96
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 5 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.07
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B07 5 Sopuchová Pavla 040419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.10