Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
17.08.2019 69.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) dálka/Ž 7 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 4.79
17.08.2019 69.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) tyč/Ž 5 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 2.46
06.08.2019 6.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) tyč/Jky 4 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 2.62
06.08.2019 6.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) dálka/Dky 2 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 4.87
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže oštěp 500g/Žky/F 9 Golasovská Lucie 045627 Zlínský kraj 34.41
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Žky 1 Golasovská Lucie 040627 Atletický klub Zlín, z.s. 33.10
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 600g/Ž 8 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 24.57
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) tyč/Ž Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí DNS
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) sedmiboj/Žky/F Golasovská Lucie 045627 SKM Valašské Meziříčí DNF
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Žky 14 Golasovská Lucie 045627 SKM Valašské Meziříčí 1.48
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Žky/B1 7 Golasovská Lucie 045627 SKM Valašské Meziříčí 17.16
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 3kg/Žky 20 Golasovská Lucie 045627 SKM Valašské Meziříčí 07.89
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žky/B1 6 Golasovská Lucie 045627 SKM Valašské Meziříčí 21.13
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žky 21 Golasovská Lucie 045627 SKM Valašské Meziříčí 4.34
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 500g/Žky 6 Golasovská Lucie 045627 SKM Valašské Meziříčí 32.79
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žky/B1 Golasovská Lucie 045627 SKM Valašské Meziříčí DNS
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) oštěp 500g/Žky 4 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 32.55
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žky/R03 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí DNS
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žky 21 Golasovská Lucie 040627 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0968
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 800 m/Žky/B01 3 Golasovská Lucie 040627 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 2:46.17
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) dálka/Žky/F 6 Golasovská Lucie 040627 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 4.64
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) oštěp 600g/Ž 5 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 31.65
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) tyč/Ž 7 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 2.20
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vsetín, Kategorie III a IV (Kateřina Sadílková, sadilkova-ddm@seznam.cz, 725280130) poharR/Žky 11 Golasovská Lucie 040627 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1085
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vsetín, Kategorie III a IV (Kateřina Sadílková, sadilkova-ddm@seznam.cz, 725280130) 800 m/Žky/B 1 Golasovská Lucie 040627 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 2:36.27
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vsetín, Kategorie III a IV (Kateřina Sadílková, sadilkova-ddm@seznam.cz, 725280130) dálka/Žky 1 Golasovská Lucie 040627 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 4.66
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Žky/F 2 Golasovská Lucie 040627 Atletický klub Zlín, z.s. 31.48
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) sedmiboj/Žky Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí DNF
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B01 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí DNS
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B01 5 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 16.79
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí DNS
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí DNS
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) výška/Žky Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí DNS
08.05.2019 Kontrolní závody (SKM Valašské Meziříčí) oštěp 500g/Žky 1 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 32.70
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 500g/Žky/F 1 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 36.23
27.04.2019 Oddílové přebory (otevřené) (SKM Valašské Meziříčí) koule 3kg/Žky 3 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 07.71
27.04.2019 Oddílové přebory (otevřené) (SKM Valašské Meziříčí) dálka/Ž 2 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 4.39
27.04.2019 Oddílové přebory (otevřené) (SKM Valašské Meziříčí) výška/Ž 5 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 1.30
27.04.2019 Oddílové přebory (otevřené) (SKM Valašské Meziříčí) tyč/Ž 3 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 2.20
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky Golasovská Lucie 04 SKM Valašské Meziříčí DNS
09.03.2019 Tradiční Valašská laťka (ZŠ Masarykova, atletický oddíl) výška/Žky 9= Golasovská Lucie 04 SKM Valašské Meziříčí 1.45
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Žky 12 Golasovská Lucie 045627 SKM Valašské Meziříčí 2.55
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B3 4 Golasovská Lucie 045627 SKM Valašské Meziříčí 10.14
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žky 9 Golasovská Lucie 045627 SKM Valašské Meziříčí 1.50
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 20 Golasovská Lucie 045627 SKM Valašské Meziříčí 06.99
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 13 Golasovská Lucie 045627 SKM Valašské Meziříčí 4.73
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B1 3 Golasovská Lucie 045627 SKM Valašské Meziříčí 2:32.37
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj h/Žky/F 15 Golasovská Lucie 045627 SKM Valašské Meziříčí 2791
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B01 7 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 2:32.70
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 12 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 4.80
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R05 4 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 10.18
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B2 4 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 10.19
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B4 1 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 2:32.85
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 8 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 4.74
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 43 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 06.80
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 12 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 2702
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 12 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 1.44
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žky/F 6 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 06.09
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y př./Žky/B01 2 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 06.70
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) výška/Žky/F 6 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 1.42
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žky/R02 3 Golasovská Lucie 040627 SKM Valašské Meziříčí 05.93