Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/B01 2 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 24.79
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/FA 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 12.60
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R03 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 12.47
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/FA 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště A 07.94
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/R01 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště A 07.90
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žky/B01 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště A 40.97
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žky 1 Mitanová Karolína 041115 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1469
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) výška/Žky/F 1 Mitanová Karolína 041115 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1.50
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 60 m/Žky/B04 1 Mitanová Karolína 041115 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.00
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/Žky 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2632
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B01 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.93
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Žky/B01 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 12.41
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Žky/B01 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 25.00
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/R01 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště A 08.05
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žky/B01 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště A 30.16
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/FA 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště A 07.97
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/B01 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.95
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žky 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 18.78
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žky 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.04
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R1 2 Mitanová Karolína 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.94
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F 2 Mitanová Karolína 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.88
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/R2 1 Mitanová Karolína 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 18.77
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/F 1 Mitanová Karolína 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 18.62
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.93
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R01 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.00
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B01 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 19.21
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B01 2 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 40.77
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B01 2 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 18.87
26.01.2019 Mezinárodní mítink (do 19 a 17 let) 300 m/Dky/B6 1 Mitanová KaroIína 04 AC TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 41.08
26.01.2019 Mezinárodní mítink (do 19 a 17 let) 60 m/Žky/B1 1 Mitanová KaroIína 04 AC TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 07.86
26.01.2019 Mezinárodní mítink (do 19 a 17 let) 60 m/Žky/R1 1 Mitanová KaroIína 04 AC TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 07.93
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žky/FA 5 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4.58
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žky/R01 2 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.66
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R01 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.05
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žky/FA 2 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.79
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/FA 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.08
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.94
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R03 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.04
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B01 1 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 41.47
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B01 2 Mitanová Karolína 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 19.16