Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) tyč/Žci 5 Mozga Jan 050319 TJ Dukla Praha 2.40
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/B01 4 Mozga Jan 050319 TJ Dukla Praha 07.93
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) poharR/Žcm 4 Mozga Jan 050319 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice 1193
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) 1000 m/Žcm 1 Mozga Jan 050319 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice 3:03.57
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) 60 m/Žcm/B02 1 Mozga Jan 050319 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice 07.99
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mělník, Kategorie III (Vydrová Helena, info@ddmneratovice.cz, 315682187) poharR/Žcm 2 Mozga Jan 050319 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice 1100
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mělník, Kategorie III (Vydrová Helena, info@ddmneratovice.cz, 315682187) 60 m/Žcm 1 Mozga Jan 050319 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice 07.9
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mělník, Kategorie III (Vydrová Helena, info@ddmneratovice.cz, 315682187) 1000 m/Žcm/B02 1 Mozga Jan 050319 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice 3:08.9
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B01 4 Mozga Jan 050319 TJ Dukla Praha 39.81
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) disk 1kg/Žci/J01 12 Mozga Jan 050319 TJ Dukla Praha 25.03
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) oštěp 600g/Žci/J01 15 Mozga Jan 050319 TJ Dukla Praha 20.99
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) koule 4kg/Žci 12 Mozga Jan 050319 TJ Dukla Praha 08.33
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) dálka/Žci 13 Mozga Jan 050319 TJ Dukla Praha 4.68
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) tyč/Žci/J01 15= Mozga Jan 050319 TJ Dukla Praha 2.10
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) výška/Žci 7 Mozga Jan 050319 TJ Dukla Praha 1.51
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/B04 2 Mozga Jan 050319 TJ Dukla Praha 16.78
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B04 1 Mozga Jan 050319 TJ Dukla Praha 08.07
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 1000 m/Žci/B02 1 Mozga Jan 050319 TJ Dukla Praha 3:21.97
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) oštěp 600g/Žci 10 Mozga Jan 050319 TJ Dukla Praha 21.84
01.05.2019 VZ žactvo, ml. žactvo + chůze všechny kategorie (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) výška/Žci 1 Mozga Jan 050319 TJ Dukla Praha 1.58
01.05.2019 VZ žactvo, ml. žactvo + chůze všechny kategorie (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) disk 1kg/Žci 2 Mozga Jan 050319 TJ Dukla Praha 26.11
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/R3 4 Mozga Jan 050319 TJ Neratovice 40.08
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 300 m/Žci/B03 Mozga Jan 050319 TJ Neratovice DNS
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 300 m/Žci/B03 MS Mozga Jan 050319 TJ Neratovice 41.72
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B11 2 Mozga Jan 05 TJ Neratovice 19.06
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B5 2 Mozga Jan 05 TJ Neratovice 10.30
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/R8 1 Mozga Jan 05 TJ Neratovice 08.11
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B2 5 Mozga Jan 05 TJ Neratovice 10.40
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B5 1 Mozga Jan 05 TJ Neratovice 40.14
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Žci/F 15 Mozga Jan 050319 TJ Neratovice 4.66
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B01 3 Mozga Jan 050319 TJ Neratovice 19.16
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žci 6 Mozga Jan 05 TJ Neratovice 1.55
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B4 2 Mozga Jan 05 TJ Neratovice 18.99
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B3 3 Mozga Jan 05 TJ Neratovice 08.09