Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
28.11.2019 Uzavřené oddílové závody - Mikulášská hala přípravek a žactva (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žci/F 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.66
28.11.2019 Uzavřené oddílové závody - Mikulášská hala přípravek a žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žci/B02 1 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 05.35
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/R4 4 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 14.42
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci/KB 8 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.85
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/S2 4 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 14.25
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/F 6 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 14.30
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) čtyřboj/Žci 1 Pekař Šimon 050101 ZŠ Sportovní 2153
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) koule 4kg/Žci/F 11 Pekař Šimon 050101 ZŠ Sportovní 09.67
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci/F 1 Pekař Šimon 050101 ZŠ Sportovní 5.82
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B05 1 Pekař Šimon 050101 ZŠ Sportovní 07.84
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Žci/B02 2 Pekař Šimon 050101 ZŠ Sportovní 2:26.39
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci/F 3 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.82
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žci/B01 3 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 14.62
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B03 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 18.91
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m př./Žci/R4 1 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 14.62
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m př./Žci/FC 4 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 15.16
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žci/KD 4 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 6.12
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žci/FB 4 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.95
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žci 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.81
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m př./Žci/B01 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 14.51
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 150 m/Žci/B02 1 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 18.72
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M/F Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště NM
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B01 4 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.92
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/M 10 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.82
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žci/K2 Pekař Šimon 050408 Zlínský kraj NM
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 100 m př./Žci/R2 5 Pekař Šimon 050408 Zlínský kraj 14.36
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.88
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) výška/Žci 7 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 1.58
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žci/B01 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 14.67
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žcm 1 Pekař Šimon 050408 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1680
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 60 m/Žcm/B01 7 Pekař Šimon 050408 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.00
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou dálka/Žcm 1 Pekař Šimon 050408 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5.78
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 07.88
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/M 5 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.82
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Žci 3 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.69
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žci/R03 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 15.02
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žcm 6 Pekař Šimon 050408 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 1034
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 60 m/Žcm/B01 1 Pekař Šimon 050408 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 08.11
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) dálka/Žcm/F 1 Pekař Šimon 050408 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 5.62
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žci/B01 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 30.26
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žci/B01 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 14.57
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci/F 4 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.61
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žcm 1 Pekař Šimon 050408 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 1046
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) dálka/Žcm/F 1 Pekař Šimon 050408 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 5.69
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 60 m/Žcm/B02 1 Pekař Šimon 050408 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A 08.12
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žci 1 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.68
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 100 m př./Žci/B01 1 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 14.84
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žci/B01 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 15.29
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B01 3 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 19.45
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci 3 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.79
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) disk 1kg/Žci 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 23.63
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.12
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci 1 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 19.10
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci 1 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.55
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R2 5 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.07
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R02 1 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.98
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Žci 8 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.16
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště DNS
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci 6 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.13
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žci/R01 3 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.10
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m př./Žci/F 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.10
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/Žci/F Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště NM
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m př./Žci/R02 1 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.24
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F 7 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.21
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště DNS
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R03 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.07
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R04 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště DNS
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y př./Žci/FA 1 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 05.90
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žci/F 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 5.43
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žci/R03 2 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 05.42
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žci/FA 4 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 05.40
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) výška/Žci/F 6 Pekař Šimon 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 1.49