Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže výška/Žky/K1 7 Tkáčová Adéla 055311 Moravskoslezský kraj 1.58
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žky/K2 6 Tkáčová Adéla 055311 Moravskoslezský kraj 5.09
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žky/F 7 Tkáčová Adéla 055311 Moravskoslezský kraj 5.33
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže výška/Žky/F 12 Tkáčová Adéla 055311 Moravskoslezský kraj 1.53
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B01 3 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.29
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žky 20 Tkáčová Adéla 050311 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1247
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou dálka/Žky 5 Tkáčová Adéla 050311 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 5.28
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou výška/Žky 8 Tkáčová Adéla 050311 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1.49
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) sedmiboj/Žky/F 15 Tkáčová Adéla 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3981
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Žky 21 Tkáčová Adéla 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.42
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Žky/B2 8 Tkáčová Adéla 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 15.71
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 3kg/Žky 21 Tkáčová Adéla 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 07.73
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žky/B3 7 Tkáčová Adéla 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 20.11
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žky 15 Tkáčová Adéla 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.76
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 500g/Žky 10 Tkáčová Adéla 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 30.20
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žky/B1 5 Tkáčová Adéla 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:39.71
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) poharR/Žky 3 Tkáčová Adéla 050311 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1928
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) dálka/Žky 2 Tkáčová Adéla 050311 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 5.12
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) výška/Žky 8 Tkáčová Adéla 050311 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1.47
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/R01 4 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.33
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Žky 16 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.72
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) poharR/Žky 3 Tkáčová Adéla 050311 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1289
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) dálka/Žky 1 Tkáčová Adéla 050311 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 5.23
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) výška/Žky 1 Tkáčová Adéla 050311 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1.54
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) výška/Žky 1 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.52
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B01 6= Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.13
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 100 m př./Žky/B01 4 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 15.81
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) sedmiboj/Žky 2 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4053
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B01 2 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 19.90
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky 5 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:42.42
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B01 2 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 15.64
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky 7 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 23.05
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky 4 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.35
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky 3 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.75
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) výška/Žky 1 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.57
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) výška/Žky 2 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.53
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) dálka/Žky 1 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5.21
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 200 m př./Žky/B02 2 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 32.51
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žky 1 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.56
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žky 2 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5.04
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žky/B05 2 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.34
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) koule 3kg/Žky 6 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.21
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) oštěp 500g/Žky Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice NM
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) disk 0,75kg/Žky 7 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 19.07
09.03.2019 Tradiční Valašská laťka (ZŠ Masarykova, atletický oddíl) výška/Žky 6 Tkáčová Adéla 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.50
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 13= Tkáčová Adéla 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.50
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 5 Tkáčová Adéla 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5.27
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 5 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5.11
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B08 1 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 20.30
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B2 2 Tkáčová Adéla 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.40
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žky 3 Tkáčová Adéla 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.59
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 15 Tkáčová Adéla 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.31
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 5 Tkáčová Adéla 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5.16
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B3 5 Tkáčová Adéla 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:41.45
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj h/Žky/F 6 Tkáčová Adéla 055311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3130
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 2 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5.29
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R05 2 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.67
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B06 2 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 20.31
29.01.2019 Beskydská laťka Třinec 2019 XXVII. ročník součást Třinecké Železárny Moravia Steel Grand Prix Agrotec (Hustopeče, Třinec) (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 1 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.57
24.01.2019 Hustopečské skákání-žactvo (SK Atletika Hustopeče, z.s.) výška/Žky 3 Tkáčová Adéla 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.56
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B2 1 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.60
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B5 7 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:41.50
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 3 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5.16
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 18 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 07.97
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 3 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2966
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 6 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.50
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R03 2 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.48
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 3= Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.45
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B04 2 Tkáčová Adéla 050311 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 20.87