Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žky/R1 6 Feilhauerová Ema 055424 Moravskoslezský kraj 44.40
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žky/K2 2 Feilhauerová Ema 055424 Moravskoslezský kraj 5.24
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žky/F 8 Feilhauerová Ema 055424 Moravskoslezský kraj 5.29
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) 200 m př./Žky/B01 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNF
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B01 8 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 20.38
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žky 10 Feilhauerová Ema 050424 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1435
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 800 m/Žky/B01 1 Feilhauerová Ema 050424 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 2:24.93
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou dálka/Žky 3 Feilhauerová Ema 050424 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 5.42
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Ž 6= Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.52
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/Ž/B01 7 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 27.14
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky/F 7 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 29.23
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B02 1 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.35
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m př./Žky/B02 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNF
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) sedmiboj/Žky/F 8 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4297
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Žky 8 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.54
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Žky/B1 1 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 15.81
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 3kg/Žky 23 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 07.35
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žky/B1 2 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 20.14
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žky 9 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.88
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 500g/Žky 9 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 31.51
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žky/B1 2 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:26.01
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) poharR/Žky 9 Feilhauerová Ema 050424 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1478
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) 800 m/Žky 1 Feilhauerová Ema 050424 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 2:22.95
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) dálka/Žky 1 Feilhauerová Ema 050424 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 5.48
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) výška/Žky 16 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.46
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žky/R05 3 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 16.22
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) poharR/Žky 1 Feilhauerová Ema 050424 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1918
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žky 2 Feilhauerová Ema 050424 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 08.51
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) výška/Žky 2 Feilhauerová Ema 050424 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1.42
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) dálka/Ž 9 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5.02
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B04 1 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 27.33
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) dálka/Žky 2 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5.25
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 200 m př./Žky/B04 1 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 31.88
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) sedmiboj/Žky 3 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3839
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B01 4 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 20.69
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žky 2 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:31.48
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B01 4 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 16.41
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky 5 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 25.63
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žky 15 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 07.01
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky 5 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.68
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) výška/Žky 5 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.48
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) dálka/Žky 3 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5.08
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 800 m/Žky 2 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:28.93
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) oštěp 500g/Žky 6 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 26.21
02.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva Libereckého kraje - skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Žky MS Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.40
02.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva Libereckého kraje - skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) oštěp 500g/Žky MS Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 25.42
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žky 3 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.89
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žky 2 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:28.52
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žky/B04 1 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.50
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky 26 Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 12:27
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) koule 3kg/Žky 8 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 07.69
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) oštěp 500g/Žky 5 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 25.59
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/R4 5 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 43.00
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 14 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.99
24.02.2019 MČR v halových vícebojích veteránů (AC Slovan Liberec, z.s.) dálka/Žky MS Feilhauerová Ema 050424 AKEZK 5.04
22.02.2019 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) dálka/Žky Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNS
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 7 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.97
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B09 1 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 20.24
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B3 2 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.73
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žky 10= Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.47
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 18 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 07.81
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 7 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5.12
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B2 1 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:29.74
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj h/Žky/F 8 Feilhauerová Ema 055424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3026
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž 4 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5.02
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 4 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5.12
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R01 3 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.46
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B04 2 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 43.24
29.01.2019 Beskydská laťka Třinec 2019 XXVII. ročník součást Třinecké Železárny Moravia Steel Grand Prix Agrotec (Hustopeče, Třinec) (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 5= Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.48
24.01.2019 Hustopečské skákání-žactvo (SK Atletika Hustopeče, z.s.) výška/Žky 5= Feilhauerová Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.47
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B3 3 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.10
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B5 1 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:26.74
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 6 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.92
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 28 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 07.54
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 5 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2923
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 8= Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.47
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R02 3 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.50
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky/F01 4 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.95
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B02 4 Feilhauerová Ema 050424 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 20.39