Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žcm/B01 3 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.76
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žcm/F 5 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.40
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žcm/B01 5 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.82
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žcm 9 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.35
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žcm/B01 6 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.93
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žcm/B01 6= Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.10
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) poharR/Žcm 60 Juřena Josef 060423 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0299
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) dálka/Žcm 15 Juřena Josef 060423 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 4.55
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) výška/Žcm 17 Juřena Josef 060423 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 1.35
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 150 m/Žcm/B01 4 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.92
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žcm/B01 4 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.75
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) dálka/Žcm 3 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.79
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) poharR/Žcm 13 Juřena Josef 060423 ZŠ Alšova Kopřivnice 0661
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) dálka/Žcm 2 Juřena Josef 060423 ZŠ Alšova Kopřivnice 4.72
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) výška/Žcm 4= Juřena Josef 060423 ZŠ Alšova Kopřivnice 1.42
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žcm/B01 6 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.95
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žcm 4 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.35
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žcm/B04 1 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.10
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm 5 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1395
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žcm/B01 4 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.18
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm 6 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 38.04
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B01 5 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.21
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Žcm 1 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.33
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm 7 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:46.88
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žcm 2 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.42
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B01 6 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.88
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm 5 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1488
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm/B01 5 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:43.12
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žcm/B06 1 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.25
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm/F02 7 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 45.35
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B05 1 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.20
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žcm/F02 5 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.37
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) dálka/Žcm 6 Juřena Josef 060101 OSTRAVA 4.44
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) výška/Žcm 3= Juřena Josef 060101 OSTRAVA 1.36
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R01 3 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.15
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/F 3 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.90
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci 12 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.56
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B04 6 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.02
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) výška/Žcm/F 4= Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.40
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žcm/R04 3 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.00
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 800 m/Žcm/B03 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice DNS
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žcm 2 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.48
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R01 6 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.53
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B01 4 Juřena Josef 060423 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.92