Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
31.07.2019 6.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 600 m/M 4 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1:52.3
25.06.2019 Letní víceboje ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m př./Žcm/B02 1 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 11.2
25.06.2019 Letní víceboje ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/Žcm 2 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4.25
25.06.2019 Letní víceboje ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kriket/Žcm 3 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 29.42
25.06.2019 Letní víceboje ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm 1 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2:41.5
25.06.2019 Letní víceboje ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) pětiboj/Žcm 1 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1317
25.06.2019 Letní víceboje ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žcm/B02 1 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 09.0
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 150 m/Žcm/B01 5 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 21.64
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 800 m/Žcm/F 5 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2:37.91
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Žcm/F 5 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5:21.18
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žcm/B05 2 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 21.70
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 800 m/Žcm/F 3 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2:35.89
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žcm/B04 1 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 22.49
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov, Kategorie III a IV (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) poharR/Žcm 9 Punge Samuel 060423 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 0731
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov, Kategorie III a IV (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) výška/Žcm 11 Punge Samuel 060423 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 1.28
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov, Kategorie III a IV (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) 1000 m/Žcm/B02 2 Punge Samuel 060423 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov 3:26.87
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žcm/F 4 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2:38.04
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/Žci 10 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 0780
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žci/B02 2 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 09.06
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Žci/B02 2 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 14.51
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Žci/B02 4 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 30.11
26.04.2019 Zahajovací závody ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm 1 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2:40.4
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) 1500 m/M 4 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5:30.17
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/Žcm/F 4 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 0:03:47
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady žactva (AK Šternberk) Přespolní běh/Žcm 4 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 0:03:47
13.04.2019 11. ročník Běžeckého poháru mládeže Olomouckého kraje (Atletický klub Olomouc z.s.) Přespolní běh/Žcm 3 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 0:03:30
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) výška/Žcm 1 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1.36
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 60 m/Žcm/F Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. NM
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) dálka/Žcm 5 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3.18
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) koule 3kg/Žcm 2 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 07.15
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 800 m/Žcm/F 2 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2:49.29
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 60 m př./Žcm/B2 1 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 11.47
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 800 m/Žcm 2 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2:49.29
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 60 m př./Žcm 1 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 11.47
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 800 m/Žcm/B01 7 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2:38.97
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žcm/R08 3 Punge Samuel 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 08.76