Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žcm/R1 2 Bok Lukáš 060620 Jihomoravský kraj 08.13
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žcm/S1 5 Bok Lukáš 060620 Jihomoravský kraj 08.25
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žcm/R3 2 Bok Lukáš 060620 Jihomoravský kraj 41.31
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žcm/F 4 Bok Lukáš 060620 Jihomoravský kraj 40.35
06.06.2019 2.kolo mladší žactvo (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žcm/B 1 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:34.26
06.06.2019 2.kolo mladší žactvo (TJ Lokomotiva Břeclav) kriket/Žcm/F 16 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 38.35
06.06.2019 2.kolo mladší žactvo (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m př./Žcm/B03 1 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10.31
23.05.2019 1. kolo družstev JMK mladšího žactva sk. B (Atletický klub Hodonín,z.s.) výška/Žcm/F 2 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1.51
23.05.2019 1. kolo družstev JMK mladšího žactva sk. B (Atletický klub Hodonín,z.s.) 150 m/Žcm/B01 1 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 19.63
23.05.2019 1. kolo družstev JMK mladšího žactva sk. B (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/Žcm/F 1 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4.72
11.05.2019 Zahajovací závody mladšího a staršího žactva (Atletika Slavkov u Brna) dálka/Žcm 3 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4.20
11.05.2019 Zahajovací závody mladšího a staršího žactva (Atletika Slavkov u Brna) koule 3kg/Žcm 1 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10.83
11.05.2019 Zahajovací závody mladšího a staršího žactva (Atletika Slavkov u Brna) 60 m/Žcm/B01 1 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.28
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie III (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) poharR/Žcm 2 Bok Lukáš 060620 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna 1034
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie III (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) 1000 m/Žcm/F 4 Bok Lukáš 060620 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna 3:19.5
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie III (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) 60 m/Žcm/B03 1 Bok Lukáš 060620 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna 07.8
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žcm/F 1 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.02
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 3kg/Žcm/F 1 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 11.30
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žcm/R03 1 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.12
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žcm/B02 1 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 41.35
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žcm 2 Bok Lukáš 060620 BRNO 12.24
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B01 2 Bok Lukáš 060620 BRNO 19.62
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/F 5 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.33
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B01 2 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 20.17
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm 1 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 11.31
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R02 2 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.40
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žcm/FB 1 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.45
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) koule 3kg/Žcm/FA 1 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10.73
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žcm/R07 1 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.50
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 150 m/Žcm/B07 1 Bok Lukáš 060620 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 20.34