Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žcm/F 9 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.16
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B01 5 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.84
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 3kg/Žcm/F 2 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.23
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žcm 2 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.96
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žcm/F 4 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 30.44
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žcm 4 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.43
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žcm 1 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 12.15
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žcm 2 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 27.25
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm 2 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 49.01
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žcm 2 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 12.42
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Žcm 11 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 24.99
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žcm/B02 2 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.16
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 3kg/Žcm 2 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.84
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žcm 7 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 45.01
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žcm 8 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.25
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm 6 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1265
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žcm/B01 2 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.02
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm 5 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 39.34
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B01 6 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.28
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Žcm 5 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.94
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm 12 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:57.33
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žcm 2 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 14.47
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B06 1 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.89
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm 4 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1498
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žcm/B01 2 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.35
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B01 2 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.92
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm/B01 12 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:59.00
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm/F02 4 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 51.36
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žcm/F02 2 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.64
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) oštěp 500g/Žcm 3 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 27.24
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) koule 3kg/Žcm 2 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.26
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žcm 3 Bartoň Šimon 060101 OSTRAVA 11.42
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm 2 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.76
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B08 4 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.48
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) koule 3kg/Žcm/F 1 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.67
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) výška/Žcm/F 7 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.35
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žcm/R06 3 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.94
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm 2 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.91
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R04 5 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.89
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm 2 Bartoň Šimon 060910 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.77