Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) pětiboj/Žcm 2 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 1272
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) 60 m př./Žcm/B01 1 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 10.32
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) kriket/Žcm 4 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 33.00
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) 60 m/Žcm/B01 3 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 09.72
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) dálka/Žcm 2 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 4.31
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) 800 m/Žcm 2 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 3:02.44
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-město, Kategorie III a IV (Strouhalová Jaroslava, jstrouhalova1@seznam.cz, 731468741) poharR/Žcm 46= Bílek Jan 061210 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0237
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-město, Kategorie III a IV (Strouhalová Jaroslava, jstrouhalova1@seznam.cz, 731468741) výška/Žcm 13 Bílek Jan 061210 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 1.28
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 60 m/Žcm/F 2 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 09.23
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 300 m/Žci 3 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 55.10
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 60 m/Žcm/R01 2 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 09.52
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 60 m př./Žcm/B02 1 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 09.99
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) 60 m/Žcm/B01 4 Bílek Jan 061210 BYAC Brno A 09.30
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) koule 3kg/Žcm 2 Bílek Jan 061210 BYAC Brno A 07.22
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) 60 m př./Žcm/B01 1 Bílek Jan 061210 BYAC Brno A 10.24
06.05.2019 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie III (Bazalová Petra , bazalova@zsjihomoravske.cz, 722176486) poharR/Žcm 46= Bílek Jan 061210 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 0000
06.05.2019 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie III (Bazalová Petra , bazalova@zsjihomoravske.cz, 722176486) výška/Žcm 7 Bílek Jan 061210 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 1.30
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Žcm/F 8 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 1.25
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žcm/F 7 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 08.88
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m př./Žcm/B01 1 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 10.51
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žcm/R04 1 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 08.94
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) výška/M/F 3 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 1.27
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 60 m/M/B03 1 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 08.89
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) výška/Žcm 4 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 1.25
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 60 m př./Žcm 1 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 11.09
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m př./Žcm 3 Bílek Jan 061210 BRNO 10.46
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) výška/Žcm 6 Bílek Jan 061210 BRNO 1.31
06.02.2019 Brněnská laťka (JAC Brno) výška/Žcm 6= Bílek Jan 061210 BYAC Brno 1.29
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žcm 13= Bílek Jan 061210 BYAC Brno 1.19
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/F 4 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 10.32
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R02 2 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 10.55
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R02 6 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 09.05
28.01.2019 Nominační závod JAC Brno na Brněnskou laťku 2019 (JAC Brno) výška/Žci 1 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 1.25
24.01.2019 Hustopečské skákání-žactvo (SK Atletika Hustopeče, z.s.) výška/Žcm 10 Bílek Jan 06 SK Atletika Hustopeče 1.25
14.01.2019 Nominační závod JAC Brno na Hustopečeské skákání 2019 (JAC Brno) výška/Žci 2 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 1.20
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/FA 1 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 10.93
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) výška/Žcm 6 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 1.25
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R03 3 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 09.08
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/R02 1 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 10.81
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žcm/FB 3 Bílek Jan 061210 BYAC Brno 09.12