Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žkm/R1 1 Táborská Terezie 065211 Praha 08.13
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žkm/R1 1 Táborská Terezie 065211 Praha 41.99
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žkm/S2 2 Táborská Terezie 065211 Praha 08.14
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žkm/F 3 Táborská Terezie 065211 Praha 08.11
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žkm/F 2 Táborská Terezie 065211 Praha 41.12
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B01 2 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova A 10.24
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) dálka/Žkm Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova A DNS
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/FA 1 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova 08.15
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R01 1 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova 08.19
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žkm/F 2 Táborská Terezie 065211 SK Jeseniova 3058
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žkm/B2 1 Táborská Terezie 065211 SK Jeseniova 09.85
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žkm 17 Táborská Terezie 065211 SK Jeseniova 37.88
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B3 1 Táborská Terezie 065211 SK Jeseniova 07.92
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žkm 12 Táborská Terezie 065211 SK Jeseniova 4.65
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/B2 1 Táborská Terezie 065211 SK Jeseniova 2:33.45
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) dálka/Žkm/F Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova A DNS
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B01 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova A DNS
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žkm 1 Táborská Terezie 060211 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 A 2379
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 60 m/Žkm/B01 1 Táborská Terezie 060211 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 A 08.01
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 600 m/Žkm/B01 2 Táborská Terezie 060211 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 A 1:43.55
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) poharR/Žkm 1 Táborská Terezie 060211 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 A 2240
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B04 1 Táborská Terezie 060211 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 A 08.13
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) 600 m/Žkm/B03 1 Táborská Terezie 060211 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 A 1:48.06
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm/F 2 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova A 09.40
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/B01 1 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova A 19.16
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žkm/B01 1 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova 41.72
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B01 1 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova 08.04
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 3 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova 2674
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B01 1 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova 08.11
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B01 1 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova 2:49.96
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm/F02 6 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova 38.11
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B10 1 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova 10.44
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm/F02 2 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova 4.51
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm 2 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova 09.66
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm 1 Táborská Terezie 060211 PRAHA 08.12
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B01 1 Táborská Terezie 060211 PRAHA 19.60
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R2 3 Táborská Terezie 065211 SK Jeseniova 08.03
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F 8 Táborská Terezie 065211 SK Jeseniova 08.03
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/R4 3 Táborská Terezie 065211 SK Jeseniova 19.50
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/R01 1 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova 08.14
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/FA 1 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova 19.37
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/FA 1 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova 08.08
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/R01 1 Táborská Terezie 060211 SK Jeseniova 19.57
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 2 Táborská Terezie 06 SK Jeseniova 08.09
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B2 2 Táborská Terezie 06 SK Jeseniova 19.45
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B13 1 Táborská Terezie 06 SK Jeseniova 08.26
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B6 1 Táborská Terezie 06 SK Jeseniova 19.74