Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žkm/R4 1 Křížová Viktorie 065303 Jihomoravský kraj 08.29
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žkm/S1 2 Křížová Viktorie 065303 Jihomoravský kraj 08.09
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žkm/F 5 Křížová Viktorie 065303 Jihomoravský kraj 08.26
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žkm/R2 1 Křížová Viktorie 065303 Jihomoravský kraj 41.75
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žkm/B01 1 Křížová Viktorie 060303 JAC Brno A 08.22
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) dálka/Žkm/F 10 Křížová Viktorie 060303 JAC Brno A 4.36
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) poharR/Žkm 4 Křížová Viktorie 060303 Základní škola Letovice 1499
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) 600 m/Žkm/B01 1 Křížová Viktorie 060303 Základní škola Letovice 1:46.62
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) 60 m/Žkm/B03 1 Křížová Viktorie 060303 Základní škola Letovice 08.24
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Blansko kategorie III (Martin Bezdíček, rcteambk@email.cz) poharR/Žkm 4 Křížová Viktorie 060303 Základní škola Letovice 1413
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Blansko kategorie III (Martin Bezdíček, rcteambk@email.cz) 60 m/Žkm 1 Křížová Viktorie 060303 Základní škola Letovice 08.1
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Blansko kategorie III (Martin Bezdíček, rcteambk@email.cz) 600 m/Žkm 1 Křížová Viktorie 060303 Základní škola Letovice 1:50.0
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) dálka/Žkm 1 Křížová Viktorie 060303 JAC Brno A 4.52
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) 60 m/Žkm/B01 1 Křížová Viktorie 060303 JAC Brno A 08.32
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žkm/F 1 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 08.12
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žkm/B01 1 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 41.85
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žkm/B01 1 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 19.94
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žkm/R01 1 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 08.36
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žkm/B01 2 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 2:32.97
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/B01 1 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 08.15
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žkm/F 4 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 4.61
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žkm 29 Křížová Viktorie 06 Elite Sport Boskovice, z. s. 08:09
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B01 1 Křížová Viktorie 060303 BRNO 42.46
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B01 2 Křížová Viktorie 060303 BRNO 19.81
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/R4 3 Křížová Viktorie 065303 Elite Sport Boskovice, z. s. 42.35
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/F 3 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 08.29
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R01 2 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 08.30
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B04 1 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 43.73
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B06 3 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 20.12
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/F 1 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 08.32
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 800 m/Žkm/B01 2 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 2:28.78
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R02 1 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 08.39
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/Žkm/B02 3 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 4.35
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 4 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 4.64
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B01 1 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 20.14
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B01 2 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 2:28.69
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 150 m/Žkm/B01 2 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 20.33
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 800 m/Žkm/B01 2 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 2:29.96
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) dálka/Žkm/FA 1 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 4.82
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/F 3 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 08.47
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B01 2 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 45.04
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R12 1 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 08.57
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm/F01 2 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 4.44
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/Žkm/B01 3 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 1:57.9
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žkm/F 1 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 4.26
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/FA 1 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 08.47
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/R02 1 Křížová Viktorie 060303 Elite Sport Boskovice, z. s. 08.47