Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
19.05.2019 1. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s. ) koule 2kg/Žkm/F MS Láchová Tereza 060726 JAC Brno 10.51
19.05.2019 1. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s. ) dálka/Žkm/F MS Láchová Tereza 060726 JAC Brno 4.67
19.05.2019 1. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s. ) oštěp 400g/Žkm/F MS Láchová Tereza 060726 JAC Brno 32.24
19.05.2019 1. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s. ) 60 m př./Žkm/B01 Láchová Tereza 060726 JAC Brno DNF
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žkm/F MS Láchová Tereza 060726 JAC Brno 4.43
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 MS Láchová Tereza 060726 JAC Brno 10.37
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm/F MS Láchová Tereza 060726 JAC Brno 10.67
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) koule 2kg/Žkm 1 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 09.89
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) oštěp 500g/Žky 1 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 26.93
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) dálka/Žky Láchová Tereza 060726 JAC Brno NM
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 60 m př./Žkm/B02 1 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 10.23
11.05.2019 Mai-Athletik 2019 mit Kreismeisterschft Sächs. Schweiz/Osterzgebirge (SG Weißig 1861) oštěp 400g/Žkm 1 Láchová Tereza 06 JAC Brno 39.39
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) koule 2kg/Žkm 1 Láchová Tereza 060726 JAC Brno A 10.80
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) oštěp 400g/Žkm 1 Láchová Tereza 060726 JAC Brno A 31.95
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) 60 m př./Žkm/B01 3 Láchová Tereza 060726 JAC Brno A 10.25
08.05.2019 Abendsportfest des LC Cottbus (LC Cottbus) dálka/Žkm 1 Láchová Tereza 06 JAC Brno 4.62
08.05.2019 Abendsportfest des LC Cottbus (LC Cottbus) 60 m př./Žkm 1 Láchová Tereza 06 JAC Brno 10.50
08.05.2019 Abendsportfest des LC Cottbus (LC Cottbus) oštěp 400g/Žkm 1 Láchová Tereza 06 JAC Brno 34.52
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky Láchová Tereza 060726 JAC Brno NM
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) kriket/Žkm/F 1 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 51.07
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 2kg/Žkm/F 1 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 10.76
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 400g/Žkm/F 1 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 34.83
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žkm Láchová Tereza 060726 JAC Brno DNS
01.05.2019 46. Nat. Schülersportfest des LSV Pirna e.V. (LSV Pirna) dálka/Žkm/FA 3 Láchová Tereza 06 JAC Brno 4.69
01.05.2019 46. Nat. Schülersportfest des LSV Pirna e.V. (LSV Pirna) koule 3kg/Žkm/FA 1 Láchová Tereza 06 JAC Brno 09.11
01.05.2019 46. Nat. Schülersportfest des LSV Pirna e.V. (LSV Pirna) výška/Žkm/FA 1 Láchová Tereza 06 JAC Brno 1.48
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) dálka/Žkm/FA 3 Láchová Tereza 06 JAC Brno 4.48
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) koule 3kg/Žkm/FA 1 Láchová Tereza 06 JAC Brno 09.41
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) výška/Žkm/FA 6 Láchová Tereza 06 JAC Brno 1.36
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) oštěp 500g/Žky/FB MS Láchová Tereza 06 JAC Brno 31.93
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) oštěp 400g/Žkm 1 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 32.20
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) koule 2kg/Žkm 1 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 10.78
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) dálka/Ž Láchová Tereza 060726 JAC Brno NM
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 60 m/Ž/B03 3 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 09.19
13.04.2019 14. Werferpokal (SV 1870 Großolbersdorf) oštěp 400g/Žkm MS Láchová Tereza 06 JAC Brno 31.76
13.04.2019 14. Werferpokal (SV 1870 Großolbersdorf) oštěp 400g/Žkm 1 Láchová Tereza 06 JAC Brno 31.12
13.04.2019 14. Werferpokal (SV 1870 Großolbersdorf) koule 3kg/Žkm 1 Láchová Tereza 06 JAC Brno 09.82
13.04.2019 14. Werferpokal (SV 1870 Großolbersdorf) disk 0,75kg/Žkm 1 Láchová Tereza 06 JAC Brno 21.46
16.03.2019 Landesoffenes Hallensportfest U12 + U14 (LAC Quelle Fürth) 60 m/Žkm/B1 2 Láchová Tereza 06 JAC Brno 09.26
16.03.2019 Landesoffenes Hallensportfest U12 + U14 (LAC Quelle Fürth) 60 m př./Žkm/B1 1 Láchová Tereza 06 JAC Brno 10.70
16.03.2019 Landesoffenes Hallensportfest U12 + U14 (LAC Quelle Fürth) výška/Žkm 3 Láchová Tereza 06 JAC Brno 1.30
16.03.2019 Landesoffenes Hallensportfest U12 + U14 (LAC Quelle Fürth) dálka/Žkm 3 Láchová Tereza 06 JAC Brno 4.40
16.03.2019 Landesoffenes Hallensportfest U12 + U14 (LAC Quelle Fürth) koule 3kg/Žkm 1 Láchová Tereza 06 JAC Brno 08.37
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) koule 2kg/Žkm 1 Láchová Tereza 060726 BRNO 11.41
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) dálka/Žkm 2 Láchová Tereza 060726 BRNO 4.57
24.02.2019 22. Weißenseer Hallensportfest ("Weißenseer SV ""Rot-Weiss"" e) 60 m př./Žkm 7 Láchová Tereza 06 JAC Brno 10.74
24.02.2019 22. Weißenseer Hallensportfest ("Weißenseer SV ""Rot-Weiss"" e) 60 m/Žkm 23 Láchová Tereza 06 JAC Brno 09.16
24.02.2019 22. Weißenseer Hallensportfest ("Weißenseer SV ""Rot-Weiss"" e) dálka/Žkm 2 Láchová Tereza 06 JAC Brno 4.67
23.02.2019 Nationales Schülersportfest 60 m/Žkm/R1 6 Láchová Tereza 06 JAC Brno 09.10
23.02.2019 Nationales Schülersportfest 60 m př./Žkm/B4 1 Láchová Tereza 06 JAC Brno 10.78
23.02.2019 Nationales Schülersportfest výška/Žkm 4 Láchová Tereza 06 JAC Brno 1.39
23.02.2019 Nationales Schülersportfest dálka/Žkm 11 Láchová Tereza 06 JAC Brno 4.43
23.02.2019 Nationales Schülersportfest koule 3kg/Žkm 2 Láchová Tereza 06 JAC Brno 08.97
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 60 m/Žkm/R6 3 Láchová Tereza 06 JAC Brno  09.15
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 60 m př./Žkm/B2 1 Láchová Tereza 06 JAC Brno  10.57
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) výška/Žkm 5 Láchová Tereza 06 JAC Brno  1.43
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) dálka/Žkm 8 Láchová Tereza 06 JAC Brno  4.49
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) koule 3kg/Žkm 5 Láchová Tereza 06 JAC Brno  08.52
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) koule 2kg/Žkm 1 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 11.88
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/F 1 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 10.26
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 3 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 4.79
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R02 1 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 10.32
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Žkm/F 2 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 10.54
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 2kg/Žkm 1 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 10.98
27.01.2019 Oddílové závody- uzavřené (SC Radotín Praha) dálka/Žkm 1 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 4.63
27.01.2019 Oddílové závody- uzavřené (SC Radotín Praha) 60 m př./Žkm/B01 2 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 10.42
27.01.2019 Oddílové závody- uzavřené (SC Radotín Praha) 60 m/Žky/B03 2 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 09.05
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 2kg/Žkm/F MS Láchová Tereza 060726 JAC Brno 09.64
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/R09 MS Láchová Tereza 060726 JAC Brno 09.13
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m př./Žkm/B06 MS Láchová Tereza 060726 JAC Brno 10.64
23.01.2019 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Žkm/F 1 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 10.36
23.01.2019 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 2kg/Žkm 1 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 11.29
20.01.2019 24. Wintersportfest (LAC Berlin) 60 m/Žkm/B3 1 Láchová Tereza 06 JAC Brno 08.7
20.01.2019 24. Wintersportfest (LAC Berlin) 60 m př./Žkm/B1 2 Láchová Tereza 06 JAC Brno 09.9
20.01.2019 24. Wintersportfest (LAC Berlin) dálka/Žkm 4 Láchová Tereza 06 JAC Brno 4.38
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/Ž 8 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 4.62
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 2kg/Žkm 1 Láchová Tereza 060726 JAC Brno 10.55
12.01.2019 Deutsch - Polnisches Hallenmeeting (LC Cottbus ) 60 m/Žkm/R7 2 Láchová Tereza 06 JAC Brno 09.20
12.01.2019 Deutsch - Polnisches Hallenmeeting (LC Cottbus ) 60 m př./Žkm/B1 2 Láchová Tereza 06 JAC Brno 10.67
12.01.2019 Deutsch - Polnisches Hallenmeeting (LC Cottbus ) dálka/Žkm 7 Láchová Tereza 06 JAC Brno 4.30
06.01.2019 Regionale Hallenmeisterschaft Jugend U14 und Kinder U12 (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žkm/B2 4 Láchová Tereza 06 JAC Brno 09.03
06.01.2019 Regionale Hallenmeisterschaft Jugend U14 und Kinder U12 (LAC Erdgas Chemnitz) výška/Žkm 4 Láchová Tereza 06 JAC Brno 1.25
06.01.2019 Regionale Hallenmeisterschaft Jugend U14 und Kinder U12 (LAC Erdgas Chemnitz) koule 3kg/Žkm 2 Láchová Tereza 06 JAC Brno 09.20
06.01.2019 Regionale Hallenmeisterschaft Jugend U14 und Kinder U12 (LAC Erdgas Chemnitz) dálka/Žkm 3 Láchová Tereza 06 JAC Brno 4.44
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Žkm/R6 5 Láchová Tereza 06 JAC Brno 09.05
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) dálka/Žkm 16 Láchová Tereza 06 JAC Brno 4.45
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) koule 3kg/Žkm 7 Láchová Tereza 06 JAC Brno 07.88