Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) dálka/Žkm/F Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec NM
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 300 m/Žkm/F Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec NM
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 800 m/Žkm/B3 5 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 2:43.24
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žkm/KB 9 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 4.37
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 150 m/Žkm/R8 3 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 21.84
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B01 4 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 21.87
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm/F 2 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 4.32
26.06.2019 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B03 1 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 46.12
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm/B01 2 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 45.11
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm/F 3 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 4.53
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm 3 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 4.54
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B03 3 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 11.97
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B03 2 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 46.79
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm 21 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 3.84
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B02 5 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 11.88
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B07 1 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 21.45
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žkm/B03 1 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 11.84
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm 11 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 3.82
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm 6 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 2:43.14
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B03 2 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 08.97
30.04.2019 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž/F 2 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 4.51
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 8 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 1830
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B01 5 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 2:56.80
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B08 3 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 12.46
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F02 2 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 4.29
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B06 2 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 09.35
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F02 11 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 31.90
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) dálka/Žkm 3 Čmielová Barbora 060101 OSTRAVA 4.50
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B01 4 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 47.28
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 11 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 4.06
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 13 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 4.30
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B05 1 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 21.62
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R12 3 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 09.11
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm/F01 5 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 4.34
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B03 2 Čmielová Barbora 061105 TJ TŽ Třinec 22.07