Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 300 m/Žkm/B01 5 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště A 48.25
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žkm/B01 4 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště A 22.43
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žkm 17 Fusková Adéla 061109 ZŠ Staré Město A 0861
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) kriket/Žkm/F Fusková Adéla 061109 ZŠ Staré Město DNS
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) dálka/Žkm/F 3 Fusková Adéla 061109 ZŠ Staré Město A 4.11
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 60 m/Žkm/B03 1 Fusková Adéla 061109 ZŠ Staré Město A 09.15
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žkm/B01 5 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 49.25
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žkm 14 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 3.98
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/B02 1= Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.05
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žkm/B01 MS Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 49.81
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žkm/B01 MS Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 22.81
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) dálka/Žkm 5 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4.01
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 300 m/Žkm 1 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 47.86
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 60 m/Žkm 2 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.91
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žkm/F 22 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště A 1574
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žkm 26 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště A 3:06.16
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) kriket/Žkm 39 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště A 29.64
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žkm 43 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště A 3.53
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m př./Žkm/B03 4 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště A 12.37
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žkm/B03 3 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště A 09.29
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žkm 2 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 22.06
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žkm 2 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.97
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žkm 2 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4.13
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R02 5 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.01
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B04 5 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 49.39
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B11 1 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 22.59
16.02.2019 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žkm/B01 MS Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 49.38
16.02.2019 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žkm MS Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 3.80
16.02.2019 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/R13 MS Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.95
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/Žkm/B01 11= Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 3.93
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R02 3 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.20
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R01 8 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.99
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B04 1 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 48.77
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žkm/FB 4 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.97
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žkm/R11 1 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 08.96
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 800 m/Žkm/B03 8 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2:55.54
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 150 m/Žkm/B05 3 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 23.56
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R16 2 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 09.07
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B04 1 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 48.87
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B08 2 Fusková Adéla 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 23.10