Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 800 m/Žkm/R1 5 Bystřičanová Barbora 066111 Moravskoslezský kraj 2:32.07
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm/F 1 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:33.47
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm/F 11 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3.95
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Žky/F 1 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:12.43
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m př./Žky 2 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:42.25
22.05.2019 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/Žkm 2 Bystřičanová Barbora 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1:25.2
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 1500 m/Žky/F 1 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:19.36
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek-Místek Kategorie III a IV (Maštalířová Klára, klaram@email.cz723973856) poharR/Žkm 7 Bystřičanová Barbora 061111 ZŠ FM, Pionýrů 400 1063
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek-Místek Kategorie III a IV (Maštalířová Klára, klaram@email.cz723973856) 600 m/Žkm/B01 1 Bystřičanová Barbora 061111 ZŠ FM, Pionýrů 400 1:46.04
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek-Místek Kategorie III a IV (Maštalířová Klára, klaram@email.cz723973856) dálka/Žkm/F 1 Bystřičanová Barbora 061111 ZŠ FM, Pionýrů 400 4.09
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 800 m/Žky 3 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:31.10
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm 23 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 33.00
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm 2 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:30.50
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B04 4 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.13
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 5 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2013
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B01 1 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:39.25
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B08 2 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.66
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F02 7 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4.04
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B07 5 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.64
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F02 9 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 32.82
10.04.2019 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 600 m/Žkm 2 Bystřičanová Barbora 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1:49.4
10.04.2019 Vložené závody při Trojce na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žkm 6= Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.20
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žkm 13 Bystřičanová Barbora 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07:46
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm 3 Bystřičanová Barbora 060101 OSTRAVA 2:30.00
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky 9 Bystřičanová Barbora 066111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:16.38
14.02.2019 Atletický čtvrtek (SSK Vítkovice) 1500 m/Ž 5 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:17.82
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R01 5 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.39
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 800 m/Žkm/B01 3 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:33.82
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/Žkm/B02 9 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4.04
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žkm/F 1 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:22.80
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R05 2 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.03
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/F 8 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.86
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R02 3 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.31
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žkm 1 Bystřičanová Barbora 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:42.25