Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Ž Jandáková Leona 061128 ASK Blansko DNS
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žkm/B03 5 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 09.12
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) dálka/Žkm/F 21 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 3.87
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Blansko kategorie III (Martin Bezdíček, rcteambk@email.cz) poharR/Žkm 3 Jandáková Leona 061128 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 1419
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Blansko kategorie III (Martin Bezdíček, rcteambk@email.cz) 60 m/Žkm 19= Jandáková Leona 061128 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 09.3
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Blansko kategorie III (Martin Bezdíček, rcteambk@email.cz) 600 m/Žkm 10 Jandáková Leona 061128 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 2:04.7
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) dálka/Žkm 11 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 4.03
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) 150 m/Žkm/B05 1 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 22.85
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) 800 m/Žkm/B02 3 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 2:53.94
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žkm/R05 4 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 09.28
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žkm/B03 2 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 49.86
01.05.2019 Atletický trojboj (Orel Vyškov) dálka/Žkm 2 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 3.86
01.05.2019 Atletický trojboj (Orel Vyškov) 60 m př./Žkm 3 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 13.9
01.05.2019 Atletický trojboj (Orel Vyškov) 60 m/Žkm 3 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 09.3
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 60 m/Ž/B04 6 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 09.10
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 100 m/Ž/B03 3 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 14.65
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 200 m/Ž/B03 2 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 31.00
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žkm/F 16 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 3.94
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/B05 1 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 09.14
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R11 4 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 09.58
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/Žkm/B02 30= Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 3.53
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 800 m/Žkm/B03 3 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 2:57.52
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B02 8 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 2:57.11
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žkm/R01 5 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 09.75
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 800 m/Žkm/B02 4 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 2:59.50
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 150 m/Žkm/B10 2 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 23.47
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žkm/F 16 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 3.52
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/R04 2 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 09.63
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/Žkm/B02 1 Jandáková Leona 061128 ASK Blansko 2:09.3