Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm/F 6 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:54.77
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B01 3 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.42
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm/F 13 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.94
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B01 7 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.88
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm 5 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.51
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B02 3 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.34
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B01 5 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.63
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm 2 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.57
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B06 3 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.28
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) poharR/Žky 6 Bělunková Michaela 061202 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1051
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) poharR/Žkm 44= Bělunková Michaela 061202 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0000
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žky 3 Bělunková Michaela 061202 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 08.87
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 800 m/Žky 1 Bělunková Michaela 061202 ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 2:51.21
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B01 2 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.66
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm/F 3 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:43.88
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm 2 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.39
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 8 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2231
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm 1 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:45.39
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm 8 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 39.87
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm 10 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.08
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B02 4= Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.66
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B02 3 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.85
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm 11 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 37.65
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm 4 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:39.66
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B02 5 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.77
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 7 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1982
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B01 4 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:56.57
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B01 1 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.88
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F01 5 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 37.60
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F01 2 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.12
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B04 2 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.18
10.04.2019 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 600 m/Žkm 11 Bělunková Michaela 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:02.7
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žkm 40 Bělunková Michaela 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08:20
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R02 2 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.27
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 13 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.04
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/F 6 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.43
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B05 6 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.74
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 800 m/Žkm/B01 11 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:46.37
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R05 1 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.81
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/Žkm/B02 6 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.10
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/F 8 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.80
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 18 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.10
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R04 2 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.68
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B04 1 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.68
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B04 3 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 48.32
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R13 1 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.83
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B01 5 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.82
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm/F01 10 Bělunková Michaela 061202 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.08