Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) dálka/Žci/F 10 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 4.70
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žci/R03 7 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 08.65
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žci/B04 5 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 50.22
29.05.2019 2. kolo KPD ml. žactva (TJ Svitavy) dálka/Žcm/F 2 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 4.49
29.05.2019 2. kolo KPD ml. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žcm/FA 4 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 08.57
29.05.2019 2. kolo KPD ml. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žcm/R02 2 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 08.43
15.05.2019 1. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva - skupina B (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žcm/FA 2 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 08.66
15.05.2019 1. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva - skupina B (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Žcm 1 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 4.47
15.05.2019 1. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva - skupina B (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žcm/R01 1 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 08.65
15.05.2019 1. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva - skupina B (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žcm/B03 1 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 21.52
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) pětiboj/Žcm 6 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 1438
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) kriket/Žcm 5 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 47.98
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Žcm 4 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 4.46
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Žcm 7= Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 2:50.50
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m př./Žcm/B02 6 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 12.34
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žcm/B02 4 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 08.66
06.05.2019 Atletické pondělí (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m př./Žcm 1 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 11.9
06.05.2019 Atletické pondělí (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žcm 1 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 4.85
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) dálka/Žci 11 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 4.61
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žci/B04 5 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 08.31
29.04.2019 Atletické pondělí (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/Žcm 1 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 20.6
29.04.2019 Atletické pondělí (TJ Jiskra Litomyšl) oštěp 500g/Žcm 3 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 14.38
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 60 m př./Žcm/B01 6 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 12.98
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) kriket/Žcm 4 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 41.57
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) dálka/Žcm 3 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 4.33
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 800 m/Žcm 10 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 3:02.93
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 60 m/Žcm 2 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 08.71
15.04.2019 Atletické pondělí (TJ Jiskra Litomyšl) 50 m/Žcm 1 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 06.8
15.04.2019 Atletické pondělí (TJ Jiskra Litomyšl) 500 m/Žcm 1 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 1:41.9
15.04.2019 Atletické pondělí (TJ Jiskra Litomyšl) koule 3kg/Žcm 4 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 06.82
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/B01 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl DNS
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žcm Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl DNS
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žcm/R01 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl DNS
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/Žcm Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl DNS
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 800 m/Žcm/B03 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl DNS
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žcm/F 4 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 08.57
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) dálka/Žcm 2 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 4.61
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žcm/R03 2 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 08.68
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 150 m/Žcm/B04 1 Němec Jakub 070212 TJ Jiskra Litomyšl 21.22