Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m př./Žkm/R1 5 Huňková Alexandra 075114 Moravskoslezský kraj 10.19
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže oštěp 400g/Žkm/F 18 Huňková Alexandra 075114 Moravskoslezský kraj 21.52
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žkm/B03 1 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.59
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm/F 3 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.67
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B01 3 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 20.77
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 400g/Žkm 5 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 25.38
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B01 2 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.19
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B01 2 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 20.77
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm 10 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 38.94
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 2kg/Žkm 4 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.60
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 400g/Žkm 4 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 23.42
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) koule 2kg/Žkm 4 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.80
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B01 1 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.11
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B06 1 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 20.91
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 1 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.16
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.64
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm 4 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 24.34
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 7 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2359
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm 9 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:51.64
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm 6 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 40.62
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm 14 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.90
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B02 2 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.36
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B02 2 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.80
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žkm 14= Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1.15
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B01 3 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.48
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm 4 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.67
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 4 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2269
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B01 8 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3:00.33
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F01 4 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 40.94
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F01 1 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.22
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B07 1 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.61
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B04 1 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.95
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) koule 2kg/Žkm 1 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.39
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) oštěp 400g/Žkm 7 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.51
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm 7 Huňková Alexandra 070101 OSTRAVA 10.60
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) koule 2kg/Žkm 2 Huňková Alexandra 070101 OSTRAVA 10.84
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R01 4 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.77
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) koule 2kg/Žkm 2 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.14
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/F 2 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.63
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B17 2 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.24
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) koule 2kg/Žkm/F 2 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.40
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m př./Žkm/F 1 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.50
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R08 1 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.82
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m př./Žkm/R02 1 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.75
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/F 7 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.69
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 29 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.81
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R03 1 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.55
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R04 3 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.88
27.01.2019 Okresní přebor sprinty, dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/FA 2 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.70
27.01.2019 Okresní přebor sprinty, dálka (TJ Sokol Opava) dálka/Žky 1 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.36
27.01.2019 Okresní přebor sprinty, dálka (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B01 1 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.90
27.01.2019 Okresní přebor sprinty, dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/R02 1 Huňková Alexandra 070114 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.73