Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) koule 2kg/Žkm 37 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 06.61
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm/R04 3 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 12.01
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R14 6 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.41
24.10.2019 Klubové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žkm 5= Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.1
24.10.2019 Klubové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 600 m/Žkm 6 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:26.8
07.10.2019 Klubové víceboje a sprinterský dvojboj (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žkm/F 5 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.5
07.10.2019 Klubové víceboje a sprinterský dvojboj (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 150 m/Žkm 4 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 24.2
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F 18 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.84
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žkm/F 13 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 39.39
03.10.2019 Klubové podzimní házení (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) kriket/Žkm 4 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 39.60
30.09.2019 Klubové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 50 m/Žkm 10 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 08.2
30.09.2019 Klubové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) plný míč 1kg/Žkm 5 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.00
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm 15 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 06.39
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm 15 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22.07
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) kriket/Žkm/F 14 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 41.38
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F 18 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 21.51
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žkm/KG 20 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.72
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/Žkm/KC 20 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 37.08
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R30 3 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.37
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm/F 7 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 42.33
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm/F 16 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.78
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm 4 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 45.04
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 400g/Žkm 12 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 19.10
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) oštěp 400g/Žkm 10 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 19.21
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) koule 2kg/Žkm 19 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 06.16
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B02 3 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 51.79
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm 14 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 32.72
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm 12 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 18.13
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm 19 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 06.57
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm 18 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 35.21
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B03 6 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.24
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 15 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1580
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B01 19 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3:25.97
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B05 2 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 12.07
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F02 15 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.83
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B07 3 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.52
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F02 4 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 38.23
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) koule 2kg/Žkm 11 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 05.86
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) oštěp 400g/Žkm 13 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 18.33
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R03 1 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 12.34
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 28 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.61
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B13 2 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 23.35
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R01 3 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.24
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) koule 2kg/Žkm/F 23 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 06.68
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/Žkm/B02 16 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.83
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) koule 2kg/Žkm 16 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 06.27
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B05 1 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 51.97
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) koule 2kg/Žkm 10 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 06.78
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R14 3 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.43
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm/F02 11 Maierová Sofie 070407 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3.58