Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
24.07.2019 5.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh. tr./M 2 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 1141
24.07.2019 5.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 800g/M 2 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 36.90
24.07.2019 5.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 7,26kg/M 2 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 08.92
24.07.2019 5.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) disk 2kg/M 4 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 24.80
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/M/B01 6 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:01.43
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/M/B02 1 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 52.39
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m př./M/B02 2 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 61.11
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/M/B01 7 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:04.88
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/M/B02 2 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 53.77
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m př./M/B02 3 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 60.39
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 800 m/M/B02 2 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:06.04
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/M/B03 3 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 53.68
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m př./M/B02 1 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 60.63
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/M/F 4 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:03.09
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/M/B02 4 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 53.88
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/M/F 4 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 55.43
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/M/B02 3 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 4:35.37
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/M 19 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 1531
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B03 4 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 08.16
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B03 4 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 13.15
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B04 2 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 25.38
01.05.2019 Velká cena města Přerova v běhu mužů na 1500m (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 1500 m/M 6 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 4:37.12
01.05.2019 Vložené závody Přerovského pětiboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m př./M 2 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 28.45
17.03.2019 Jarní házení - Ostrava 2019 (Atletika Poruba) oštěp 800g/M 1 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 35.61
17.03.2019 Jarní házení - Ostrava 2019 (Atletika Poruba) disk 2kg/M 2 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 21.16
19.02.2019 Veřejný závod na 3000m (SSK Vítkovice) 60 m/M/F 4 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 07.98
19.02.2019 Veřejný závod na 3000m (SSK Vítkovice) 3000 m/M 3 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 10:11.75
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B01 6 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:06.40
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B05 5 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 55.90
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B02 3 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:06.58
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B02 6 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 54.78
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B03 6 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 54.77
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/F 9 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:10.53
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B02 5 Broda Michal 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s. 55.25