Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
26.07.2019 Österreichische Staatsmeisterschaften 100 m/Ž/B2 5 Burda Michaela 94 TJ Slavoj BANES Pacov 12.86
26.07.2019 Österreichische Staatsmeisterschaften 200 m/Ž/B2 1 Burda Michaela 94 TJ Slavoj BANES Pacov 25.41
26.07.2019 Österreichische Staatsmeisterschaften dálka/Ž 8 Burda Michaela 94 TJ Slavoj BANES Pacov 5.16
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/R03 Burda Michaela 940710 TJ Slavoj BANES Pacov DNS
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/FA 4 Burda Michaela 940710 TJ Slavoj BANES Pacov 12.74
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B01 5 Burda Michaela 940710 TJ Slavoj BANES Pacov 25.55
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/Ž 6 Burda Michaela 940710 TJ Slavoj BANES Pacov 5.51
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/R02 2 Burda Michaela 940710 TJ Slavoj BANES Pacov 12.68
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Ž/F 1 Burda Michaela 940710 TJ Slavoj BANES Pacov 5.33
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Ž/F 1 Burda Michaela 940710 TJ Slavoj BANES Pacov 12.55
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Ž/F 1 Burda Michaela 940710 TJ Slavoj BANES Pacov 25.33
30.05.2019 12. Sportunion Liese Prokop Memorial (UNION St. Pölten) 100 m/Ž/R2 6 Burda Michaela 94 TJ Slavoj BANES Pacov 12.37
30.05.2019 12. Sportunion Liese Prokop Memorial (UNION St. Pölten) dálka/Ž 7 Burda Michaela 94 TJ Slavoj BANES Pacov 5.46
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Ž/B01 3 Burda Michaela 940710 TJ Slavoj BANES Pacov 25.97
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Ž 2 Burda Michaela 940710 TJ Slavoj BANES Pacov 5.84
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Ž/R02 Burda Michaela 940710 TJ Slavoj BANES Pacov DQ
16.02.2019 Österr. Staatsmeisterschaften + ÖMS U18 60 m/Ž/R2 7 Burda Michaela 94 TJ Slavoj BANES Pacov 08.02
16.02.2019 Österr. Staatsmeisterschaften + ÖMS U18 dálka/Ž 11 Burda Michaela 94 TJ Slavoj BANES Pacov 5.26
02.02.2019 Mezinárodní mítink 60 m/Ž/B1 8 Burda Michaela 94 TJ Slavoj BANES Pacov 08.13
02.02.2019 Mezinárodní mítink 60 m/Ž/B2 4 Burda Michaela 94 TJ Slavoj BANES Pacov 08.09
02.02.2019 Mezinárodní mítink 200 m/Ž/B7 1 Burda Michaela 94 TJ Slavoj BANES Pacov 26.24
02.02.2019 Mezinárodní mítink dálka/Ž 3 Burda Michaela 94 TJ Slavoj BANES Pacov 5.13
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž Burda Michaela 940710 TJ Slavoj BANES Pacov DNS
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R02 Burda Michaela 940710 TJ Slavoj BANES Pacov DNS
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B02 Burda Michaela 940710 TJ Slavoj BANES Pacov DNS
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Ž/F 7 Burda Michaela 940710 TJ Slavoj BANES Pacov 5.37
26.01.2019 Mezinárodní mítink 60 m/Ž/R3 4 Burda Michaela 94 TJ Slavoj BANES Pacov 08.08
26.01.2019 Mezinárodní mítink 200 m/Ž/B4 2 Burda Michaela 94 TJ Slavoj BANES Pacov 26.39
26.01.2019 Mezinárodní mítink dálka/Ž 10 Burda Michaela 94 TJ Slavoj BANES Pacov 5.32