Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/FB 4 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 11.38
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/R03 4 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 11.39
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B03 3 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 22.93
17.08.2019 69.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B01 4 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 22.78
17.08.2019 69.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 100 m/M/B01 4 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 11.27
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 400 m/M/B2 2 Korejz Jiří 96 VSK Univerzita Brno 50.53
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 200 m/M/B1 7 Korejz Jiří 96 VSK Univerzita Brno 23.19
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/R01 2 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 11.17
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/FA 2 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 11.07
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/M/B01 6 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 22.94
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 400 m/M/B3 4 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 50.23
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B01 5 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 22.75
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 400 m/M/B02 4 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 51.61
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/M/B02 3 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 50.90
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B02 5 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 23.18
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/R01 3 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 11.30
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/F 6 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 11.28
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/M/F 1 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 51.00
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/M 2 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 2409
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B01 2 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 07.20
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B01 2 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 11.40
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B01 3 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 22.62
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/F 4 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 07.15
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R03 1 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 07.15
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B03 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno DNS
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B03 2 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 22.87
26.01.2019 Mezinárodní mítink 400 m/M/B7 3 Korejz Jiří 96 VSK Univerzita Brno 51.11
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 150 m/M/B05 1 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 17.16
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 300 m/M/B03 1 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 36.08
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R03 1 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 07.22
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B03 1 Korejz Jiří 960313 VSK Univerzita Brno 22.89
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 400 m/M/B3 1 Korejz Jiří 96 VUT FSI Brno 51.24
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 60 m/M/B4 4 Korejz Jiří 96 VUT FSI Brno 07.30