Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B1 2 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 11.18
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 110 m př./M/B1 2 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 14.89
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 1500 m/M/F 4 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 4:54.59
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B1 2 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 49.74
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) dálka/M 1 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 7.00
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) desetiboj/M 1 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 7308
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) disk 2kg/M 2 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 40.09
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) koule 7,26kg/M 3 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 12.86
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) oštěp 800g/M 1 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 49.26
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) tyč/M/S1 1 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 4.70
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) výška/M 2 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 1.85
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 110 m př./M/R1 2 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 14.33
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) tyč/M 4= Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 5.06
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) dálka/M 13 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 6.69
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 110 m př./M/F 6 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 14.55
20.07.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena (SK Nové Město nad Metují) dálka/M 4 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 7.16
11.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET 100 m/M/B2 5 Kopecký Ondřej 98 AC Pardubice 11.30
11.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET dálka/M Kopecký Ondřej 98 AC Pardubice NM
11.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET koule 7,26kg/M 7 Kopecký Ondřej 98 AC Pardubice 12.76
11.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET výška/M 9 Kopecký Ondřej 98 AC Pardubice 1.91
11.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET 400 m/M Kopecký Ondřej 98 AC Pardubice DNS
03.07.2019 Kolínská tyčkařská středa (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/M 4 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 5.01
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m př./M/B01 2 Kopecký Ondřej 980516 SK Nové Město nad Metují 14.53
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B01 Kopecký Ondřej 980516 SK Nové Město nad Metují DNF
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/M 3 Kopecký Ondřej 980516 SK Nové Město nad Metují 4.90
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m př./U23M/R2 2 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 14.56
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m př./U23M/F 4 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 14.62
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) tyč/U23M/F 2 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 5.12
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) oštěp 800g/M/F 9 Kopecký Ondřej 980516 SK Nové Město nad Metují 42.61
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 110 m př./M/B01 Kopecký Ondřej 980516 SK Nové Město nad Metují DNS
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) disk 2kg/M/F 8 Kopecký Ondřej 980516 SK Nové Město nad Metují 41.51
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/M/B1 2 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 11.06
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/M 7 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 6.82
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 7,26kg/M 6 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 12.83
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/M 7 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 1.90
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 400 m/M/B2 3 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 49.76
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 1500 m/M/B 5 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 4:43.42
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 110 m př./M/B2 3 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 14.50
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) tyč/M 1 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 5.10
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) disk 2kg/M 5 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 41.25
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 800g/M 4 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 51.48
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) desetiboj/M/F 3 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 7627
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) tyč/M/F 11= Kopecký Ondřej 980516 SK Nové Město nad Metují 0.00
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/M/F 6 Kopecký Ondřej 980516 SK Nové Město nad Metují 6.75
14.05.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) disk 2kg/M 1 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 42.36
14.05.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) koule 7,26kg/M 1 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 13.12
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) desetiboj/M Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice DNF
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M 1 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 11.42
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/M Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice DNF
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/M Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice DNS
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 110 m př./M 1 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 14.72
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) disk 2kg/M Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice NM
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 800g/M 1 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 48.03
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 7,26kg/M 1 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 13.23
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/M Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice NM
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) tyč/M Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice NM
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/M 1 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 1.89
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen tyč/M 11 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 4.52
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen dálka/M 9 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 6.93
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B1 6 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 07.21
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/M 5 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 7.04
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 7,26kg/M 4 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 13.24
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/M/F 6 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 2:54.42
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./M/B1 5 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 08.34
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/M 5 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 1.86
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/M 1 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 5.05
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj h/M/F 4 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 5537
26.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích 60 m/M/B4 2 Kopecký Ondřej 98 AC Pardubice 07.19
26.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích dálka/M 5 Kopecký Ondřej 98 AC Pardubice 7.02
26.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích koule 7,26kg/M 16 Kopecký Ondřej 98 AC Pardubice 12.08
26.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích výška/M 1 Kopecký Ondřej 98 AC Pardubice 1.93
26.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích 60 m př./M/B4 1 Kopecký Ondřej 98 AC Pardubice 08.22
26.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích tyč/M 6 Kopecký Ondřej 98 AC Pardubice 4.85
26.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích 1000 m/M 13 Kopecký Ondřej 98 AC Pardubice 2:53.90
26.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích sedmiboj h/M 8 Kopecký Ondřej 98 AC Pardubice 5502
19.01.2019 Halové závody v Pardubicích (AC Pardubice) výška/M 1 Kopecký Ondřej 980516 AC Pardubice 1.92
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 60 m př./M/B1 1 Kopecký Ondřej 98 UPa Pardubice 08.20
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) tyč/M 2 Kopecký Ondřej 98 UPa Pardubice 4.90