Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 100 m/M/B2 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s.
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/U23M/R3 3 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 11.01
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) dálka/M 9 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 6.30
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/M/FA 2 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 11.00
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/M/R03 1 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 10.97
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 100 m/M/B3 7 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 11.30
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/F 1 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 11.00
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/M 3 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 6.49
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/R02 1 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 11.20
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B01 5 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 23.19
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/FA 3 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 11.24
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R02 1 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 11.39
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/R02 2 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 11.26
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/F 1 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 11.02
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/M/B01 4 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 22.63
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/M/B01 5 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 23.37
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/M/FA 2 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 11.43
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/M/R02 2 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 11.61
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/M 3 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 2389
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B01 3 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 07.21
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B01 3 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 11.49
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B01 2 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 22.59
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m/M/R3 5 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 07.08
12.02.2019 Mítink EA-Czech Indoor Gala (ČAS) 60 m/M/B1 7 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 07.16
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B01 2 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 50.81
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/FA Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. DNS
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R01 6 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 07.10
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/F 1 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 07.04
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B01 3 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 22.81
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R02 1 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 07.11
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/FA 3 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 07.03
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B01 1 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 22.40
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R03 1 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 07.08
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 150 m/M/B02 1 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 16.85
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 300 m/M/B02 1 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 35.87
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/F 6 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 07.10
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R01 4 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 07.20
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B02 3 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 22.86
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R01 1 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 07.19
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/F 1 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 07.11
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/M/B02 1 Vácha Jan 990323 SSK Vítkovice, z.s. 16.80