Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/M/B01 1 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 07.67
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/M 5 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.69
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) dálka/M/F 10 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.76
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/M/R03 5 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.89
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 200 m/M/B03 2 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 24.34
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) dálka/M/F 7 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.96
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/R02 4 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.08
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/M/B03 3 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 25.00
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/M/F 3 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.44
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/J/F 5 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.23
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/M/F 3 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 24.87
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/J/R01 4 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.08
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/M/F 8 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.87
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/M/B02 3 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 57.20
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/R02 7 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.45
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/M/F 3 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.87
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/M 9 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6.12
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/M/R01 7 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.55
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/M/B03 6 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 25.73
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/M 8 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.73
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R03 7 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 07.65
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/M/R01 4 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 07.70
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/M/F 4 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 07.65
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) dálka/M 2 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.75
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/M/R02 2 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 07.81
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/M/FB Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. DNS
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) dálka/M 3 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.58
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/M 12 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.79
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R05 5 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 07.68
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/M/F 4 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.22
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/M/R02 1 Habr Ondřej 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 07.98