Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
27.07.2019 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž 1 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 08.32
27.07.2019 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž 1 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 13.81
27.07.2019 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) disk 1kg/Ž 1 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 23.38
27.07.2019 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) koule 4kg/Ž 1 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 09.31
27.07.2019 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Ž 1 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 4.92
27.07.2019 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) výška/Ž 1 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 1.47
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) oštěp 600g/Ž 1 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 39.71
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Ž 5 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 5.19
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) koule 4kg/Ž 3 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 10.32
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) koule 4kg/Ž/F 2 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 10.48
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) oštěp 600g/Ž/F 4 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 34.70
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Ž/F Perná Eliška 990212 AC Pardubice NM
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Ž/B1 6 Perná Eliška 995212 AC Pardubice 17.37
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Ž 9 Perná Eliška 995212 AC Pardubice 1.54
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 4kg/Ž 8 Perná Eliška 995212 AC Pardubice 09.98
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m/Ž/B1 5 Perná Eliška 995212 AC Pardubice 27.44
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Ž/B 11 Perná Eliška 995212 AC Pardubice 2:41.29
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Ž 9 Perná Eliška 995212 AC Pardubice 5.16
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 600g/Ž 4 Perná Eliška 995212 AC Pardubice 34.95
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) sedmiboj/Ž/F 10 Perná Eliška 995212 AC Pardubice 4157
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) koule 4kg/Ž 2 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 10.97
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) oštěp 600g/Ž 1 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 40.38
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) dálka/Ž 4 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 5.13
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) sedmiboj/Ž 1 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 3926
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Ž 2 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 27.87
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Ž 1 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 2:48.07
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m př./Ž 2 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 18.53
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 600g/Ž 1 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 38.55
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 4kg/Ž 1 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 10.27
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Ž 2 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 5.12
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/Ž 3 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 1.47
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Ž/B2 4 Perná Eliška 995212 AC Pardubice 09.67
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Ž 11 Perná Eliška 995212 AC Pardubice 1.47
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 4kg/Ž 6 Perná Eliška 995212 AC Pardubice 10.13
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Ž/B1 5 Perná Eliška 995212 AC Pardubice 2:40.74
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Ž 9 Perná Eliška 995212 AC Pardubice 5.18
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj h/Ž/F 9 Perná Eliška 995212 AC Pardubice 3074
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m př./Ž/F 3 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 09.76
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) koule 4kg/Ž 3 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 10.39
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) dálka/Ž 14 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 3.46
19.01.2019 Halové závody v Pardubicích (AC Pardubice) dálka/Ž 5 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 5.16
19.01.2019 Halové závody v Pardubicích (AC Pardubice) výška/Ž/B 3 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 1.50
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Ž 2 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 1.51
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Ž/B1 4 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 09.63
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 4kg/Ž 1 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 11.04
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Ž 2 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 5.17
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Ž/B3 2 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 2:45.43
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj h/Ž 3 Perná Eliška 990212 AC Pardubice 3131