Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 100 m/Ž/B2 Langerová Dominika 995816 AK Olymp Brno, spolek
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/U23Z/R2 5 Langerová Dominika 995816 AK Olymp Brno, spolek 12.30
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/U23Z/R2 4 Langerová Dominika 995816 AK Olymp Brno, spolek 25.48
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/FA 6 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek B 12.80
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/R02 2 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek B 12.50
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Ž/F 1 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 12.70
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Ž/R01 1 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 12.43
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/B01 5 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek B 25.47
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R03 3 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek B 12.94
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/FB 2 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek B 12.76
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/F 1 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 12.16
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Ž/F 3 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 25.37
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/Ž 1 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 2522
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Ž/B01 2 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 08.05
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Ž/B01 1 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 12.66
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 25.31
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m/Ž/R3 8 Langerová Dominika 995816 AK Olymp Brno, spolek 07.87
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/FA 6 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 08.01
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R01 6 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 08.03
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/F 2 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 07.90
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R01 1 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 07.88
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B02 2 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 25.87
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R04 2 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 08.07
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/FB 1 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 07.98
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B05 3 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 26.65
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/F 6 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 08.05
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R02 1 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 08.02
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B02 4 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek 26.68
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R01 Langerová Dominika 990816 AK Olymp Brno, spolek DNS