Výsledky atleta v sezóně 2019
Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Jméno Roč. Oddíl Výkon
06.08.2019 6.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) dálka/M 4 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 6.29
06.08.2019 6.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/J 1 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 07.50
06.08.2019 6.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/M/B01 1 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 17.69
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/M 7 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 2060
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B02 1 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 07.49
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B02 2 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 11.83
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B02 2 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 24.38
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) dálka/J MS Kunetek Petr 010715 TJ Sokol Opava 6.24
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/J/B02 MS Kunetek Petr 010715 TJ Sokol Opava 11.53
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/J/B03 MS Kunetek Petr 010715 TJ Sokol Opava 23.48
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/FA 5 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 11.55
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) dálka/M 11 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 5.73
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/R08 1 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 11.62
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B03 1 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 23.65
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/J/R01 4 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 11.78
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/J/F 4 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 5.93
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/J/F 6 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 11.65
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/J/B01 4 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 23.51
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/J/B5 2 Kunetek Petr 010715 TJ Sokol Opava 11.92
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/J/B4 Kunetek Petr 010715 TJ Sokol Opava DNS
27.04.2019 Oddílové přebory (otevřené) (SKM Valašské Meziříčí) dálka/M 2 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 5.26
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) 60 m/M/B02 2 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 07.56
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) dálka/M/F 2 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 5.75
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/M 11 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 5.83
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B06 1 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 23.39
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/J 6 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 6.13
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R01 3 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 07.45
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B03 2 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 23.51
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/M 15 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 5.60
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/F 5 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 07.36
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R01 4 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 07.39
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B01 3 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 23.30
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/M 7 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 5.86
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/F 3 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 07.35
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R01 6 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 07.40
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/J/B03 1 Kunetek Petr 010715 SKM Valašské Meziříčí 17.43