(Wed, 25.4.2018 - 20:00) Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.59
2 Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.39
3 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4.28
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.21
5 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.11
6 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.05
7 Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.02
8 Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.98
9 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.96
10 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.93
11 Barbora KáňováBarbora Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.88
12 Valentýna KozlováValentýna Kozlová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.85
13 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.77
14 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.72
15 Anna VýmolováAnna Výmolová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.61
16 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.60
17 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.52
18 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.47
19 Nicol NovákNicol Novák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.42
20 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.40
21 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.38
22 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.35
23 Tereza BartoňováTereza Bartoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.29
24 Michaela VávrováMichaela Vávrová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.14
25 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk...
05 2.96
26 Daniela MíčkováDaniela Míčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 2.93
Total 26 racers